Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Ηλεκτρική τροφοδοσία Αμβλύ 100W 200W 400W 600W LED Driver Αδιάβροχος Αδιάβροχος
| Αποτελεσματικότητα: | 85% |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | CE, Rohs |
| Συχνότητα εξόδου: | 50 ~ 60Hz |
LED Strip Waterproof RGB 5050 SMD LED Smart Strip Lights Remote Controlled
| Τύπος LED: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Τάση εισόδου (V): | 12V/24V |
| Μήκος: | 5m/roll |
Μονάδα LED Μπλε Πράσινο Θερμό Λευκό 3 LED Ανά Μονάδα SMD 2835 LED Strip
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2500-20000K |
|---|---|
| Δυναμικό: | DC12V |
| Υλικό τσιπ: | Ινγκάν |
5054 η υψηλή φωτεινότητα 12V 3led ενότητας των οδηγήσεων στεγανοποιεί το σημάδι διαφημίσεων των οδηγήσεων IP65 για το ελαφρύ κιβώτιο
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -40℃-60℃ |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος/δροσερός άσπρος/θερμός άσπρος/κόκκινος/κίτρινος/μπλε/πράσινος |
| Δύναμη: | 0.75W |
Καλή ποιότητα 12V 24V 5054 SMD 5M λουρίδων οδηγήσεων εύκαμπτο ενιαίο οδηγημένο χρώμα φως ταινιών 300LED
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 60leds/m |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Δύναμη: | 60W / 5M, 12W/M |
WS2811 εύκαμπτο οδηγημένο φως σχοινιών χρώματος ονείρου λουρίδων προσπελάσιμο 5050 RGB 12V 24v 300LEDs
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 60leds/m |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Δύναμη: | 14.4W/m |
Οδηγημένη λουρίδα των εγχώριων εύκαμπτων RGB οδηγήσεων Wifi Bluetooth Αμαζόνιος Alexa Google εξαρτήσεων λουρίδων
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 60leds/m, 30leds/m |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | IP20/IP65 |
| μήκος: | 5000*10mm |
12v 3leds 1.5W Smd2835 διοχετεύουν οδηγημένη την επιστολές ενότητα Samsung
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -40℃-60℃ |
| Χρώμα: | Άσπρο/κρύο άσπρο/θερμό λευκό |
Η οδηγημένη οθόνη οδήγησε πλέγματος εύκαμπτη P50 επίδειξης την πλήρη οθόνη πλέγματος χρώματος αδιάβροχη οδηγημένη
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | P50, P62.5, P82.5, P100 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός προσόψεων, ανώτατο όριο |
| Οδηγημένος τύπος: | smd5050 |
Υπαίθρια τηλεοπτική οθόνη 100w/m2 πλέγματος 400pixel/m2 οδηγημένη SMD5050
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | P50 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός προσόψεων, ανώτατο όριο |
| Οδηγημένος τύπος: | smd5050 |

