Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
1.5W IP67 RGBW Εξωτερικά και εσωτερικά έξυπνα χριστουγεννιάτικα φώτα δρόμου Wifi έξυπνο τηλέφωνο Led φώτα δρόμου
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Προγραμματιζόμενο φωτιστικό σημείο LED SPI έλεγχο 24V LED φώτα Eave
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20°C-60°C |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Προσαρμόσιμα φώτα Eave LED τέλεια για εξωτερικά έργα διακόσμησης Eave και πολλά άλλα
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Qty/σειρά: | 30pcs / 50pcs / 100pcs |
Εξωτερικά Αδιάβροχα LED Διακοπές Χριστούγεννα Διακόσμηση RGBW Πηγή LED Point Lights Φως String
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
1.5W IP67 RGBW Εξωτερικά και εσωτερικά έξυπνα χριστουγεννιάτικα φώτα δρόμου Wifi έξυπνο τηλέφωνο Led φώτα δρόμου
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Επίσταρ LED Chip P62.5 Ευέλικτη εξωτερική οθόνη πλέγματος για φωτισμό προσόφων κτιρίων
| Πιξέλες: | P62.5 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός προσόψεων, ανώτατο όριο |
| Τύπος LED: | SMD3535 |
Μόνιμο Χριστουγεννιάτικο εξωτερικό φως 25MM RGB SMD5050 1.5W DC24V
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Μόνιμα εξωτερικά RGBWIC LED Eave Lights Λειτουργεί με Alexa Google Home για το Halloween Διακόσμηση Χριστουγεννιάτικα φώτα
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Έξυπνο Χριστουγεννιάτικο φως LED μόνιμο φως, εξωτερικό φως LED φώτων Φως PC Shell κόλλα IP67 αδιάβροχο
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Υψηλή φωτεινότητα Εύκολο έλεγχο Smart App Bluetooth Control 20MM 0.4W Υψηλή φωτεινότητα RGBW Holiday Outdoor Eaves Light
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |

