Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Επιφανειακή εγκατάσταση 24V 40lm LED φως για εξωτερική διακόσμηση
| LED Qty: | 1 Σημεία/τμήματα |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 160 μοίρες |
| Τύπος Led: | SMD 5050 |
τετραγωνικό σχήμα Ηλιακό φράχτη Φως Νεροχύτη Διάδρομος Φως Εξωτερικό LED Διάδρομος Πύργοι Αυλή Βίλα Διακόσμηση Φωτισμός
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης: | Επιφανειακή ένωση |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
12V 15M LED φώτα παγωτού Χριστούγεννα Φως Εξωτερική διακόσμηση Drop Led κουρτίνα String Φώτα Κήπος Οδός Eves
| Χρήση: | Φωτισμός δρόμων |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή: | 40lm |
Ανερόφθαλμος 24V φως Χριστούγεννα RGBW εξωτερικό σημείο φως LED Χριστουγεννιάτικα φώτα
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Εξωτερικό φως IP67 RGBW LED φως αυλών με ηλεκτρική ενέργεια και 1W έξοδο
| Δύναμη: | 1W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20°C-60°C |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Μόνιμο IP67 1W 20mm LED φώτα Eave Περιβαλλοντικά φιλικά διακοσμητικό φωτισμό
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Τύπος: | Φώτα Eave |
| Τύπος εγκατάστασης: | Επιφανειακή ένωση |
Υψηλής φωτεινότητας 2W 3 LED SMD3030 Μοντέλος έγχυσης για υδροστερό LED διαφημιστικό φως
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -20 - 60 |
|---|---|
| Μάρκα τσιπ: | Προσαρμόσιμο |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
SMD 5050 Εγκλωβισμένη εγκατάσταση 24V 40lm Φως LED για πολύχρωμη εξωτερική διακόσμηση
| LED Qty: | 1 Σημεία/τμήματα |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 160 μοίρες |
| Τύπος LED: | SMD 5050 |
Εικονική οθόνη οθόνης με LED Mesh Full Color Ευέλικτη P50 Αδιάβροχη οθόνη με LED Mesh
| Πιξέλες: | P50,P62.5,P82.5,P100 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φωτισμός προσόψεων, ανώτατο όριο |
| Τύπος LED: | SMD5050 |
Εξωτερικά LED χριστουγεννιάτικα φώτα με 36pcs/72pcs/108pcs σε χορδή και RGB χρώμα
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | Πλαστικό |

