Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Μόνιμος φωτισμός 24V RGBWIC Φώτα κεραμικών φώτων Χριστουγεννιάτικα οικιακά φώτα σε αποθέματα
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Διαρκής RGBIC LED μόνιμο φως για χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις PC Shell Glue LED QTY 1 LEDs / κομμάτια
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Rgbw Λευκό LED Μόνιμα εξωτερικά φώτα για διακόσμηση σπιτιού Eave Ip67
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Λευκό RGBIC LED Μόνιμο Χριστουγεννιάτικα εξωτερικά σημεία φωτισμού Διαμέτρου 20mm Qty / χορδή 100pcs Μόνιμο εορταστικό κιτ φωτισμού
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
30 Φώτα RGB Εξωτερική ατμόσφαιρα Φως Κουρδισμένα Ελαφρά Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση Wifi Bluetooth Control Αδιάβροχο
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
45M IP67 RGB εξωτερικά φωτιστικά οικιακών σημείων για διακοπές Χριστουγέννων
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
24V εξωτερική κατοικία αδιάβροχο διακοπές Χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις φωτιστικά διαμέτρου 25mm
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Διπλώματα ευρεσιτεχνίας Wesh Screen LED Point Lights Αποκλειστική εμφάνιση για τοπίο εγκατάσταση IP67 Καθορισμός Εγκαταστάθηκε κατά βούληση
| Υλικό: | ΕΠ |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Διχτυωτή οθόνη LED |
| Κατηγορία IP: | IP 67 |
Εξωτερικό 20mm Eaves Light 12V Προσαρμόσιμο IP67 Αδιάβροχο με γωνία δέσμης 160 μοιρών
| Λούμεν: | 12lm |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
| LED Qty: | 1Leds/piερίpiε |
20mm Χρωματιστές Γωνίες Διακοσμητικό Φως 12V Προσαρμόσιμο Αναβαθμισμένο IP67 Αδιάβροχο
| Φωτεινή ροή: | 12lm |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |

