Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
20mm Eaves Light 12V Προσαρμόσιμο Led τύπου SMD 5050 Εξωτερικό/Εσωτερικό IP67
| Λούμεν: | 12lm |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | - Ναι, ναι. |
| LED Qty: | 1Leds/piερίpiε |
20mm Χρωματιστές Γωνίες Διακοσμητικό Φως 12V Προσαρμόσιμο Αναβαθμισμένο IP67 Αδιάβροχο
| Φωτεινή ροή: | 12lm |
|---|---|
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
Εξωτερικές διακοπές έξυπνα LED Χριστουγεννιάτικα φώτα 24v RGB εναλλακτικός Wifi ελεγκτής
| Λειτουργία: | Φως της Ατμόσφαιρας |
|---|---|
| Διάρκεια: | 15 μέτρα |
| Υλικό: | ΕΠ |
RGBW Αδιάβροχα φώτα 25mm Διαμέτρου 1.5W για εξωτερικό σπίτι Μόνιμη διακοσμητική διακόσμηση
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Έξυπνα διαρκή εξωτερικά διακοσμητικά χριστουγεννιάτικα φώτα με έλεγχο APP και κόλλα PC Shell
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Μόνιμα εξωτερικά RGB φώτα ράβδου Αδιάβροχα για θερμοκρασία περιβάλλοντος -40C-60C και διακοσμητική διακοπές
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
P100mm τηλεοπτική κουρτίνα πλέγματος των εύκαμπτων οδηγήσεων τοίχων κουρτινών των οδηγήσεων επίδειξης IP67
| Εφαρμογή: | Πρόσοψη του /Building νυχτερινών κέντρων διασκέδασης |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | Epistar 3535 τσιπ των RGB οδηγήσεων |
| Τάση: | 12V |
Χριστούγεννα Φεστιβάλ IP67 Αδιάβροχο LED Μόνιμο εξωτερικό φως με RGBW APP έλεγχο
| Χρήση: | Χριστούγεννα φεστιβάλ |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Φανταστικά διακοσμητικά φώτα |
| Τρόπος ελέγχου: | ΠΕΠ |
Μπλε ελαφριά, υψηλή προστασία εικονοκυττάρου των οδηγήσεων χρώματος DC5V 5050 SMD Dmx IP67
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
Το φως 12MM σειράς οδήγησε το φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων καπέλων ενότητας εικονοκυττάρου/8mm Staw PVC + τη σιλικόνη
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη ποσοστού: | 0.15W |
| Προστασία: | IP67 |

