Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Μόνιμο Αλουμίνιο Τρόπος RGB 30mm 24V LED φωτιστικά Pixel για εξωτερική διακοπτική διακόσμηση IP67
| Κατηγορία ισχύος: | 0.75W |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 50Χιλιάδες ώρες |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -20℃-80℃ |
Εξωτερική σειρά φωτισμού DMX512 Paralleled RGB LED Pixel Module με περίβλημα από υλικό PC
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 το μήνα |
ΣΥΝΕΧΈΣ 5V ολοκληρωμένο κύκλωμα SM16716 εικονοκυττάρου των αδιάβροχων RGB οδηγήσεων για την επιστολή καναλιών των οδηγήσεων
| Χρόνος παράδοσης: | 3-5 εργάσιμες ημέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500.000 ανά μήνα |
Εικονοκύτταρα των πλήρων οδηγήσεων χρώματος σφαιρών DMX υπαίθριων ψηφιακών rgb 12mm CE διαμέτρων, ROHS
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Πηγή Lighing: | Epistar |
| Χρώμα: | RGB |
Λαμπτήρας εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων Epistar 160° 100LM/W SMD5050
| ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ QTY: | 3pcs 5050SMD |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Τσιπ: | Epistar |
Προσπελάσιμος 40MM 50MM Dmx Rgb οδηγημένος εικονοκυττάρου σημείου φωτισμός διασκέδασης λογότυπων ελαφρύς οδηγημένος σημάδι
| Προαιρετικά εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Δύναμη: | 1W/1.2W/1.5W |
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -40℃-60℃ |
Φως 9mm 12v IP67 εικονοκυττάρου σημείου των οδηγήσεων φασολιών 0.2w 16lm θαύματος
| Φωτεινή ροή (lm): | lm 16 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.2W |
| Μέγεθος: | Περικοπή 9mm |
Ελαφρύ αδιάβροχο IP67 SMD5050 20mm DC05V των υπαίθριων RGB οδηγήσεων φασόλι θαύματος εικονοκυττάρου
| Όνομα: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20mm |
| Υλικό: | PC unti-UV |
Πλήρως αδιάβροχη RGB οδηγημένη πηγή σημείου IP67 1.5W SMD3535 40mm εικονοκυττάρου για την οικοδόμηση
| Τύπος: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.2W |
| Τάση: | DC24V |
IP67 το αδιάβροχο οδηγημένο εικονοκύτταρο σημείου ανάβει RGB DC12V 0.75w 25mm Dmx512 Smd3535
| Όνομα προϊόντων: | H2503P12V7.0 |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | -40℃-60℃ |
| Πηγή φωτός: | SMD3535 |

