Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
100mm RGB LED Point Light 5W Epistar Chip Αδιάβροχο IP67 με σώμα PC Για εξωτερικό κτίριο
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB Multi Color Change |
| Διάμετρος: | 100 χιλιοστά |
24v Πολυφωταριώδης Ανερόστερος φωτισμός σημείων LED για πρόσοψη DMX512
| Εφαρμογή: | σπίτι |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Διάμετρος: | 80 χιλιοστά |
Γωνία δέσμης 120 μοίρες Πολλαπλές λάμπες Αδιάβροχο σημείο φωτισμού LED για πρόσοψη DMX512 υψηλή φωτεινότητα
| Εφαρμογή: | σπίτι |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Διάμετρος: | 80 χιλιοστά |
Εξωτερικός κυκλικός προβολέας LED 9w με υλικό αλουμινίου και προστασία IP65
| Υλικό: | Χυτό κύβος αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/πράσινο/μπλε/κίτρινο/λευκό/ζεστό/φυσικά λευκό |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Εξωτερική αδιάβροχη πηγή φωτός LED διαμέτρου 50mm, διακοσμήσεις τοπίου, φώτα σημείων Χριστουγέννων
| Τύπος Είδους: | Πηγή φωτός σημείου |
|---|---|
| Εκπομπή χρώματος: | Μονοχρωματικός |
| Είδος: | 50 mm LED φωτεινό Pixel |
Rgb οδηγημένοι προβολείς προβολέων 6W 9W 12W 18W 30w 50w 100w 150w 200w 300w 400w των αδιάβροχων οδηγήσεων υπαίθριοι
| Γωνία ακτίνων: | 8°15°25°30°45°60°90° |
|---|---|
| Δύναμη: | 6W 9W 12W 18W 30w 50w 100w 150w.etc |
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -40℃-60℃ |
οδηγημένη υψηλή δύναμη ενότητα Dc12v 2w 160lm Smd2835 170 βαθμός
| Θερμοκρασία χρώματος: | 6000K |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Οδηγημένη έγχυση ενότητα |
| Μέγεθος: | 44*32*9 |
Εικόνα πλέγματος LED έξυπνο πανοραμικό 3D εξωτερικό αδιάβροχο ακρυλικό ενσωματωμένο πλέγμα πλέγματος αρχιτεκτονικό τοπίο φως
| Εφαρμογή: | εξωτερικό τοπίο |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
| Ονομασία προϊόντος: | Διχτυωτή οθόνη LED |
DMX έλεγχο IP67 εξωτερικό LED σημείο φωτεινή πλέκη οθόνη βίντεο τοίχος
| Εφαρμογή: | εξωτερικό τοπίο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 20 χιλιοστά |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
εξωτερικό φωτισμό προσόφων κτιρίων P167 LED κουρτίνα με δίχτυ εξωτερική υδατοστερότητα IP67 Δεν υπάρχουν κριτικές ακόμα 1 πουλήθηκε
| Εφαρμογή: | εξωτερικό τοπίο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 20 χιλιοστά |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |

