Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
Εξωτερικό κτίριο LED Πηγή φωτισμού σημείων 160° Γωνία δέσμης 12V IP67 Αδιάβροχο για οροπέδια
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20°C-60°C |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης: | Επιφανειακή ένωση |
| Μέγεθος: | 20 χιλιοστά |
Χριστουγεννιάτικη διαφήμιση Χρωματιστή οθόνη με LED πλέγμα IP67 εξωτερική αδιάβροχη και ανθεκτική στην σκόνη
| Μέγεθος: | 25 χιλιοστά |
|---|---|
| Έλεγχος: | DMX512 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης: | Βίντεο |
100mm Pixel Pitch Full Color Ευέλικτη οθόνη LED Mesh για κρεμαστή εγκατάσταση και εξωτερική διαφήμιση
| Ονομασία προϊόντος: | Διαφημιστική οθόνη επίδειξης |
|---|---|
| Χρήση: | Υπαίθρια αναφεμένος επίδειξη |
| Εγκατάσταση: | Κρεμαστική εγκατάσταση |
Πηγή φωτισμού LED DC12V RGBW SMD5050 IP67 αδιάβροχο υψηλή φωτεινότητα 3cm για εξωτερικό κτίριο
| Τσιπ ολοκληρωμένου κυκλώματος: | DMX512 |
|---|---|
| Διάμετρος: | 30 χιλιοστά |
| Πιστοποίηση: | CE RoHS |
Πηγή φωτός LED DMX512 SMD3535 Full Color RGB+W για διακοσμητικά φώτα
| Τύπος: | Επιστημονικός |
|---|---|
| Εργασιακό Votlage: | DC12V |
| Ονόματος προϊόντων: | Φως σημείου με LED |
400W χυτό κύβος αργίλιο Matrial προβολέα IP65 των οδηγήσεων υψηλής δύναμης
| Γωνία ακτίνων: | 8°15°25°30°45°60°90° |
|---|---|
| Δύναμη: | 6W 9W 12W 18W 30w 50w 100w 150w.etc |
| περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |
DC12V λουρίδα 6mm 8mm 10mm IP65 120Leds νέου των εύκαμπτων οδηγήσεων πυριτίου
| Εφαρμογή: | ΤΟΠΙΟ, σημάδια νέου/διακοσμητικός |
|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP65 |
| Χρώμα: | Άσπρο, μπλε, κίτρινο, κόκκινο, πορτοκαλί, πράσινο, πορφυρό κ.λπ. |
9 εκατοστά PVC σημειακά φώτα Χρωματιστή πηγή LED και έλεγχο SPI για εφαρμογές τοπίου
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | Ζωηρόχρωμος |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
Μεγάλο μέγεθος 5W Epistar Chip 100mm RGB LED Point Light Υδατοασφαλής εξωτερικός IP67 με σώμα PC
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB Multi Color Change |
| Διάμετρος: | 100 χιλιοστά |
Εξωτερικό φωτισμό κτιρίων 5W RGB LED Point Light με σώμα PC IP67 και τάση 24V
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB Multi Color Change |
| Διάμετρος: | 100 χιλιοστά |

