Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
η καυτή πώληση IP65 3W στεγανοποιεί γύρω από θαμμένο τον έδαφος λαμπτήρα στα υπόγεια φω'τα των οδηγήσεων
| Δύναμη: | 3W |
|---|---|
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -20℃-40℃ |
| Matrial: | Αργίλιο |
Το οδηγημένο σημείο ανάβει τον υπαίθριο τοποθετημένο αδιάβροχο στρογγυλό θαμμένο έδαφος λαμπτήρα λαμπτήρων 24v 1w IP65 επίστρωσης
| Δύναμη: | 1W |
|---|---|
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -20℃-40℃ |
| Matrial: | Αργίλιο |
Smd 2835 σημάδια ΣΥΝΕΧΟΥΣ 12V υπαίθρια οδηγημένα διαφήμισης
| Τάση εργασίας: | DC12V |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα τσιπ: | Εξατομικεύσιμος |
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος/λευκό |
3W ευρέα ακτίνων γωνίας σημάδια διαφήμισης Epistar SMD 3030 οδηγημένα
| Εξουσιοδότηση (έτος): | δύο ετών |
|---|---|
| Εκπομπή του χρώματος: | θερμό άσπρο/φυσικό άσπρο/δροσερό λευκό |
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2800-15000k |
Φως σημείου των οδηγήσεων SMD3535 DC24V 1.5W DMX για την οικοδόμηση της πρόσοψης
| Εφαρμογή: | Χτίζοντας διακόσμηση φωτισμού προσόψεων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50pcs/string |
| Εξουσιοδότηση (έτος): | δύο ετών |
Χρώμα RGB DC12V Αδιάβροχο LED Δικτύωμα Φύλλου Ευέλικτη οθόνη LED Δικτύου
| Πρότυπο προϊόντος: | ΧΧ-H3003P12 ((RGB) -P125 |
|---|---|
| Δύναμη: | 48W |
| βολτ: | DC12V |
Υδατοασφαλής ευέλικτη οθόνη με LED πλέγμα DC12V IP67 εξωτερική οθόνη LED
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H2503-12 |
|---|---|
| Πηγή οδηγήσεων: | SMD3535 |
| Μέγεθος: | 1000mm*1000mm |
RGB LED Point Light 1W Epistar Chip 30mm RGB LED Point Light Αδιάβροχο εξωτερικό IP67 με σώμα υπολογιστή
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Διάμετρος: | 30 χιλιοστά |
| Κλειστή λέξη: | Πηγή φωτός LED pixel |
0.3W Epistar Chip 50mm RGB LED Point Light Αδιάβροχο εξωτερικό IP67 με σώμα PC
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB Multi Color Change |
| Διάμετρος: | 50 χιλιοστά |
SMD 3535 RGB 100mm 24v Εξωτερικά RGB LED σημειακά φώτα LED διασκέδαση φως
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB Multi Color Change |
| Διάμετρος: | 100 χιλιοστά |

