Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Εξωτερική διαφήμιση IP67 LED Video Mesh P125 DC12V RGB Ευέλικτη οθόνη LED Net
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Πιξέλες: | P125 |
Προσαρμοσμένη οθόνη LED Mesh Video Wall IP67 30mm DMX512 RGB εξωτερική διαφήμιση διακόσμηση
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Έλεγχος: | DMX512 |
480*960mm LED Διαφανής οθόνη ταινίας 50000H Αδιάβροχη για εσωτερικό εξωτερικό παράθυρο
| Φωτεινότητα: | 1500-2000cd/m2 |
|---|---|
| Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος |
| Τεχνολογία: | Διάταξη 2 |
IP64 Ευέλικτη διαφανής οθόνη LED εξωτερικού διαφανούς οθόνης LED για κτίρια
| Φωτεινότητα: | 1200 nits |
|---|---|
| Υλικό γραφείου: | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
Το ελαφρύτερο λεπτότερο 480 * 960mm πλήρες χρώμα αδιάβροχο LED διαφανή οθόνη φιλμ για εσωτερικό εξωτερικό παράθυρο
| Ονομασία: | Διαφανής οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| Χρώματα: | RGB |
| Βαθμός IP: | IP64 |
P62.5 Πίνακας διαφημίσεων Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED Διαφήμιση εξωτερική οθόνη LED
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-H2503-16 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος: | 1000mm*1000mm |
Ελαστικός διαφανής πίνακας οθόνης LED Γυάλινο παράθυρο Ελλειμματική οθόνη διαφανούς ταινίας LED
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
|---|---|
| Γκρι Σκάλα: | δεκαεξάμπιτος |
| Τεχνολογία: | AC220V |
Ελαστική διαφανής γυάλινη οθόνη LED τοίχος διαφημιστική εσωτερική διαφανής οθόνη παράθυρο LED
| Φωτεινότητα: | 1500-2000cd/m2 |
|---|---|
| Γκρι Σκάλα: | δεκαεξάμπιτος |
| Τεχνολογία: | Διάταξη 2 |
LED διαφανής οθόνη οθόνης ελαστική οθόνη οθόνης LED αυτοκόλλητο σε γυαλί adve για παράθυρα εμπορικού κέντρου διαφημιστική οθόνη
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
|---|---|
| Γκρι Σκάλα: | δεκαεξάμπιτος |
| Τεχνική ένταση: | DC05V |

