Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
P6.25 Ευέλικτη οθόνη διαφανούς ταινίας LED εσωτερικής χρήσης με μαλακή κολλητική οθόνη LED Super Slim
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P6.25 |
|---|---|
| πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 25600Dot/㎡ |
| Πιξέλες: | P6.25 |
Ελαστική ελαστική ταινία LED οθόνη προσκόλληση LED διαφανής ταινία οθόνη για γυαλί
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P8 |
|---|---|
| πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 15625Dot/㎡ |
| Πιξέλες: | P8 |
Εξωτερική διαφανής οθόνη LED για παράθυρα καταστημάτων
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P6.25 |
|---|---|
| πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 25600Dot/㎡ |
| Πιξέλες: | P6.25 |
Υπερ λεπτή οθόνη LED PCB επιφάνεια ευέλικτη διαφανής ταινία P20 διαφήμιση LED οθόνη εύκολη εγκατάσταση
| Φωτεινότητα: | 1500-2000cd/m2 |
|---|---|
| Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος |
| Τάση εισαγωγής: | Διάταξη 2 |
Υψηλής φωτεινότητας Led Διαφανής Εικονίδιο για γυάλινο παράθυρο P6.25 P8 P10 Indoor Led Film Display
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P6.25 |
|---|---|
| πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 25600Dot/㎡ |
| Πιξέλες: | P6.25 |
Εικονική οθόνη οθόνης LED P100 DC12V SMD3535 οθόνη οθόνης LED εξωτερική
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-G3003-10 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Σύστημα ελέγχου: | DMX512 |
Διασκέδαση Πάρκο Φως Δείξτε Φως Μοτίβα Φώτα 30mm DC12V 1W Αδιάβροχη LED οδική εμπορική οθόνη
| Ονομασία προϊόντος: | XH-D30S12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*H18mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |
RGB 63mm διασκέδαση LED λάμπα DC12V εξωτερικά χριστουγεννιάτικα φώτα
| Γωνία δέσμης: | 120° |
|---|---|
| Χρώμα: | Πολυχρωματική |
| Τρόπος ελέγχου: | Απομακρυσμένο έλεγχο |
Ελαστική οθόνη Led Film Κρυστάλλινη οθόνη Διαφανής οθόνη Led στα παράθυρα εμπορικών κέντρων γυαλί Εμπνευστική LED διαφήμιση
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
|---|---|
| Γκρι Σκάλα: | δεκαεξάμπιτος |
| Τεχνική ένταση: | DC05V |
Ελαστική ελαστική ταινία LED οθόνη προσκόλληση LED διαφανής ταινία οθόνη για γυαλί
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-JHP-P8 |
|---|---|
| πυκνότητα των pixel: | 15625Dot/㎡ |
| Πιξέλες: | P8 |

