Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Ελαστική οθόνη Led Film Κρυστάλλινη οθόνη Διαφανής οθόνη Led στα παράθυρα εμπορικών κέντρων γυαλί Εμπνευστική LED διαφήμιση
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
|---|---|
| Γκρι Σκάλα: | δεκαεξάμπιτος |
| Τεχνική ένταση: | DC05V |
Ελαστική ελαστική ταινία LED οθόνη προσκόλληση LED διαφανής ταινία οθόνη για γυαλί
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-JHP-P8 |
|---|---|
| πυκνότητα των pixel: | 15625Dot/㎡ |
| Πιξέλες: | P8 |
παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 12v 24v
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-24w-β |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V/24V |
| Τεχνολογία: | 170-265V |
παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 12v 24v
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-24w-β |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V/24V |
| Τεχνολογία: | 170-265V |
IP67 παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων υπαίθριων οδηγήσεων 12v 24v 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-100w-β |
|---|---|
| Διάσταση: | 225*53*19mm |
| Δυναμική τάση: | 12V/24V |
IP67 Αδιάβροχη εξωτερική παροχή ηλεκτρικής ενέργειας LED 12v 24v 24w 60w 100w 150w 200w 250w για LED Driver
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-100w-β |
|---|---|
| Διάσταση: | 225*53*19mm |
| Δυναμική τάση: | 12V/24V |
Υδατοασφαλής τροφοδοσία IP LED με έξοδο 12V/24V για διάφορες εφαρμογές
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-24w-β |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V/24V |
| Τεχνολογία: | 170-265V |
Ζεστή πώληση 5V SMD1314 Υψηλής ισχύος Ευέλικτο LED Χρώμα Διακοσμητική εσωτερική διακόσμηση LED Διαφανής οθόνη
| Χρήση: | Εσωτερικά |
|---|---|
| Δύναμη: | 300W/m2 |
| Άρθρο: | LED Διαφανής οθόνη |
Φθηνή ταινία LED Δυνατό να αναδιπλωθεί Αδιάβροχη Δημιουργική καλή ποιότητα ηλεκτρονική πλακέτα διαφήμισης Mesh Screen
| Εφαρμογή: | εξωτερικό τοπίο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 25 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος: | Διχτυωτή οθόνη LED |
Φωτογραφία φωτεινής LED διαφανούς οθόνης γυαλί παράθυρο P6.25 P8 P10 εσωτερική οθόνη με φώτο LED
| Πρότυπο προϊόντος: | Xh-jhp-P6.25 |
|---|---|
| πυκνότητα των pixel: | 25600Dot/㎡ |
| Πιξέλες: | P6.25 |

