Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
ο σπάδικας 12V 24V IP20 οδήγησε ελαφρύ άσπρο εύκαμπτο λουρίδων ταινιών για τη διακόσμηση 8mm 5 μέτρα/ρόλος
| Τάση εισαγωγής (β): | DC12V/24V |
|---|---|
| Χρώμα φωτισμού: | 2700k 3000k 4000k 6500k |
| Εκτίμηση IP: | IP20 |
Άσπρος εύκαμπτος οδηγημένος ελαφρύς IP20 DC24V 10mm ταινιών σπάδικας λουρίδων για τη διακόσμηση 5 μέτρα/ρόλος
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-528 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC24V |
| Χρώμα φωτισμού: | 3000k/4000k/6500k |
24V 8mm οδηγημένη σπάδικας λουρίδα εύκαμπτο ελαφρύ IP20 5 μέτρα/ρόλος ταινιών για τη διακόσμηση
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-240 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC24V |
| Χρώμα φωτισμού: | 2700k 3000k 4000k 6500k |
Ο εύκαμπτος σπάδικας οδήγησε τη λουρίδα ελαφρύ 24V 10mm 13.5W RGB 5Meters/ρόλος για τη διακόσμηση
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-420 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC24V |
| Χρώμα φωτισμού: | RGB παραίσθηση |
IP20 οδηγημένος σπάδικας μέτρων ταινιών άσπρος εύκαμπτος ελαφρύς 24V 10mm 14W 5/ρόλος για τη διακόσμηση
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-608 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | DC24V |
| Χρώμα φωτισμού: | 2700K+6500K |
Η υψηλή φωτεινότητα οδήγησε το εύκαμπτο σημάδι νέου λουρίδων ελαφρύ DC12V 10W/Μ RGB DC512
| όνομα: | Φωτισμός λωρίδας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | singlecolor |
| Δύναμη: | 10W/M |
παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 12v 24v
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-24w-β |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | 12V/24V |
| Τάση εισαγωγής: | 170-265V |
IP67 παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων υπαίθριων οδηγήσεων 12v 24v 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-100w-β |
|---|---|
| Διάσταση: | 225*53*19mm |
| Τάση παραγωγής: | 12V/24V |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων 24 - οδηγός των οδηγήσεων 300w 12-24v
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-300w-β |
|---|---|
| Διάσταση: | 275*76*38mm |
| Τάση παραγωγής: | 12V/24V |
12v / παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων οδηγών των οδηγήσεων 24v IP68
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-400w-β |
|---|---|
| Διάσταση: | 275*76*38mm |
| Τάση παραγωγής: | 12V/24V |

