Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
SMD3535 50mm των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων σημείου φασολιών DC24V θαύματος ελαφριών
| όνομα προϊόντων: | Xh-H5006P24 (RGB) - A1b |
|---|---|
| μέγεθος: | 50mm*17.7mm |
| Χρώμα: | RGB |
2023 Ζεστή πώληση Χονδρική τιμή P50 P62.5 P83 Μεγάλη οθόνη εξωτερική υδατοασφαλής οθόνη LED
| όνομα: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Τάση: | DC12V |
| Υλικό: | PC unti-UV |
IP68 Αδιάβροχη 30mm ευέλικτη οθόνη LED για το κτίριο γυάλινης κουρτίνας
| Ονομασία: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12V |
| Υλικό: | PC unti-UV |
IP65 RGB 30mm LED Mesh Screen Εξωτερική Αδιάβροχη Διαφημιστική Εικόνα LED Grid Screen
| Ονομασία: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12V |
| Υλικό: | PC unti-UV |
Υπαίθρια αδιάβροχη κουρτίνα πλέγματος IP67 DC24V DMX512 P62.5 RGB εύκαμπτη οδηγημένη
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-H2503P62.5 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | τηλεοπτική επιτροπή τοίχων για το γεγονός, διαφήμιση |
| Τετάρτη: | DC24V |
Αποκλειστική εμφάνιση για το τοπίο Διπλωματική κατοχυρωμένη ευρεσιτεχνία Wesh Screen LED οριακά φώτα εγκατάσταση IP67 Αξιολογείται συναρμολογημένη
| Εφαρμογή: | θεματικό πάρκο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 25 χιλιοστά |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
IP67 Αδιάβροχο 30mm Ευέλικτο LED Mesh Screen για εξωτερικά κτίρια
| Ονομασία: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12V |
| Υλικό: | PC unti-UV |
Εξωτερικό Pixel Full Color LED Point Light Source Display Mesh Screen IP67 Διευθύνεται
| Ονομασία προϊόντος: | Εξωτερική οθόνη με LED Mesh |
|---|---|
| Χρήση: | Εξωτερική διαφημιστική οθόνη |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Επιφάνεια Mount Μαγνητικό Φως Τρόπου 40W RGBW Μαύρο/Λευκό Αλουμίνιο σώμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
24V RGBW 1.5W LED φώτα προβολέων Ανερόστεγοι IP67 για εξωτερική διακόσμηση κτιρίων
| Αδιάβροχο: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δυνατότητα: | 1.5W |
| Μέγεθος: | 25 χιλιοστά |

