Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
24V 20W 48LED Υψηλής ισχύος LED φακούς Φωτογραμμή για διαφήμιση και διακόσμηση σπιτιού
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονη |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| LED: | SMD505048 LED / m |
Έξυπνο σπίτι LED Strip Light Δύο χρώματα Υψηλή φωτεινότητα Ιδανική διακόσμηση σπιτιού για διαφήμιση
| Υλικό σώματος λαμπτήρα: | Χάλυβα |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | IP20/IP65 |
| Τεχνολογία: | DC24V |
10W Botton Price 24V Dimmable LED Lens Light Strip με ευρεία γωνία δέσμης για λιανικό και ξενοδοχειακό φωτισμό
| Διάμετρος PCB: | 12MM |
|---|---|
| Τύπος στοιχείου: | Ελαφριές σειρές |
| Χρώμα: | RGB |
24V/12V LED Strip Light 10 μέτρα 144LED 2835 SMD All Copper Backplate 1Lamp 1Cut Απομακρυσμένο έλεγχο IP20
| Σχήμα: | SMD 5050 |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας: | IP65 |
| Υλικό σώματος λαμπτήρα: | Χάλυβα |
Φωτισμός LED Φωτισμός φακού Ανάκλαση διάχυσης Υψηλής ισχύος 12V SMD030 RGB Edgelit 12V SMD3030 LED Strip bar Light LED TV Backlight Strip
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Σώμα λαμπτήρων: | ABS, χαλκό |
| LED: | 48LED/m |
LED 220v Strip 2835 Ασύρματο Led Strip Light με διαφανή φακό IP Rank IP65/IP20 Qty/String 48pcs
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| LED: | 48LED/m |
| Σχήμα: | Οδηγημένο φως λουρίδων |
Φωτισμός LED Φωτισμός φακού Ανάκλαση διάχυσης Υψηλής ισχύος 12V SMD030 RGB Edgelit 12V SMD3030 LED Strip bar Light LED TV Backlight Strip
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Σώμα λαμπτήρων: | ABS, χαλκό |
| LED: | 48LED/m |
Εξωτερικό Προγραμματιζόμενο 20mm Rgb Led Pixel Ball Διευθύνσιμο σημείο φωτεινής πηγής για διακόσμηση πλήρες χρώμα
| Βαθμός προστασίας: | IP67 |
|---|---|
| Ισχύς: | 0.3W |
| Τύπος: | LED |
Υψηλή φωτεινότητα IP65 Αδιάβροχο 12V SMD 3535 Μονούλες LED για πινακίδες Φωτισμός Γωνία θέασης 160 ° Φωτεινή ροή 100LM
| Μέγεθος: | 78 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος: | 16G |
| Ποσότητα LED: | 1 |

