Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
Φώτα LED Cabochon με 12V τάση και πολύχρωμο σχέδιο
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Φώτα διασκέδασης LED |
| Πηγή φωτός: | LED |
IP67 Διευκρινίσιμη πλήρης χρώσης οθόνη οθόνης φωτεινής πηγής LED για διακόσμηση κτιριακών μέσων
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος σύμφωνα με το πρόγραμμα |
|---|---|
| Μάρκα: | miracle bean |
| Χρώμα: | Πλήρης-χρώμα, RGB |
Θαυματουργός Φασολιά Μόνιμη Ψηφιακή Πηγή Λαμπτήρα Εξωτερικού Χώρου 50mm Pixel Module Γέφυρα Νυχτερινό Φως Σημείου
| Εφαρμογή: | σπίτι |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Διάμετρος: | 50 χιλιοστά |
Προσαρμόσιμο RGB 20mm LED σημείο φωτός για εξωτερική διακόσμηση με IP67 Αδιάβροχη αξιολόγηση
| Όνομα προϊόντος: | Φως σημείου με LED |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | XH-G2001P05(RGB) |
| Είδος: | Φως 20 mm LED Pixel |
Η αδιάβροχη πίσσα 8.3cm εικονοκυττάρου IP67 οδήγησε την κουρτίνα πλέγματος
| Εφαρμογή: | τηλεοπτική επιτροπή τοίχων για το γεγονός, διαφήμιση |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα |
| Μέγεθος επιτροπής: | Προσαρμοσμένος |
24v 12v οδήγησε τον αδιάβροχο οδηγημένο οδηγό 100w 150w 200w 240w 250w 300w 350w 400w παροχής ηλεκτρικού ρεύματος
| Δύναμη παραγωγής: | 300W |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250A |
| Τάση παραγωγής: | 12V/24V |
Ενιαία παραγωγή 24v 12v οδηγών 100-600w IP67 250mV σταθερή οδηγημένη τάση
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250v |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής: | 300W, 400W, 500W, 600W |
| Τάση παραγωγής: | 12V/24V |
Τροφοδοτικό LED σταθερής τάσης 300w IP67 Αδιάβροχο 24v 12v Μονή Έξοδος
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250v |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής: | 300w |
| Τάση παραγωγής: | 12v/24v |
Σταθερό οδηγημένο τάση συνεχές ρεύμα 400w IP67 οδηγών 12v 24v 36v 48v SMPS αδιάβροχο
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250v |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | 12V/24V/36V/48V |
| Δύναμη: | 400W |
Πλήρης ενότητα 78*18MM IP67 DC12V 0.75W εγχύσεων RGB 3535 SMD οδηγήσεων χρώματος αδιάβροχο
| Πρότυπο: | Xh-MZ7803S12 |
|---|---|
| Διασκεδασμός δύναμης: | 0.75W |
| Βαθμός IP: | IP67 |

