Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
Φωτισμός εργοστασίου 30mm Rgbw Παιδική χαρά Διασκέδαση Αδιάβροχο εξωτερικό PIXEL Διευθύνσιμο φως LED
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Diameter: | 30mm |
Φωτιστικό LED Module DC12 Υψηλής Φωτεινότητας SMD3030 Φωτιστικά Pixel LED για Εξωτερική Οθόνη
| Μέγεθος: | Π18*Μ78 χιλ. |
|---|---|
| Φωτεινή ροή: | 100 LM |
| Εφαρμογή: | διαφημιστική διακόσμηση |
Αδιάβροχο φως Pixe των οδηγήσεων 0.3W 12V 12mm με 2 έτη εξουσιοδότησης
| Temp αποθήκευσης: | -40℃-80℃ |
|---|---|
| Υλικό: | Κοχύλι PC |
| Χρώμα: | RGB |
Μόνιμες διακοπές ελαφρύ WS2811 2904 λούνα παρκ 30mm φω'των Χριστουγέννων ολοκληρωμένου κυκλώματος Rgb οδηγημένο RGBW φως σημείου εικονοκυττάρου
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | SMD3535 |
|---|---|
| Κάλυψη: | διαφανές κοχύλι/γαλακτώδες κοχύλι |
| Εφαρμογή: | Οικογενειακό σπίτι, ΤΟΠΙΟ, πρόσοψη οικοδόμησης |
Εικονοκύτταρο 20mm ελαφριά SMD5050 των οδηγήσεων 30mm ομίχλη Shell RGB RGBW σημείου γύρω από την ενότητα των οδηγήσεων
| Οδηγημένη πηγή φωτός: | SMD5050 |
|---|---|
| Κάλυψη: | κοχύλι ομίχλης |
| Εφαρμογή: | Οικογενειακό σπίτι, πρόσοψη οικοδόμησης, διακοπές |
IP67 σημείο ελαφρύ αδιάβροχο DMX512 DC24V 2W 30mm SMD3535 των υπαίθριων οδηγήσεων RGBW
| Όνομα προϊόντων: | Xh-K3003P24 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| Δύναμη: | 2W |
σημείο ελαφρύ RGB DMX512 αδιάβροχο SMD3535 IP67 DC5V 0.3W των υπαίθριων οδηγήσεων 25mm
| Όνομα προϊόντων: | XH-H2501P05 V1.0 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |
Σημείο ελαφρύ IP67 0.75W DC12V DMX512 SMD3535 των υπαίθριων αδιάβροχων RGB οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντων: | XH-H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | SMD3535 |
| Διάσταση: | 25mm |
RGB ευέλικτο LED Mesh IP67 LED Mesh Βίντεο τοίχος για διαφημιστική οθόνη
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-H2503P50 |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12V |
| Χρώμα: | RGB |
IP67 LED Mesh Video Wall Διαφανής Ευέλικτη οθόνη LED Mesh για την πρόσοψη κτιρίου
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-H2503P50 |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12V |
| Χρώμα: | RGB |

