Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
Φω'τα IP67 2W RGBW υπαίθριο αδιάβροχο DMX 512 σημείου των οδηγήσεων Smd3535 DC24V
| Όνομα προϊόντων: | H5006P24V1.0 |
|---|---|
| Δύναμη: | 2W |
| Τάση: | DC24V |
IP67 2W Smd3535 DC24V RGBW 30mm των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων σημείου ελαφριών
| Όνομα προϊόντων: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Πηγή φωτός: | SMD3535 |
1800-6500k στεγανοποιήστε το ελαφρύ φασόλι 1W Smd3535 DC24V 30mm θαύματος σημείου των οδηγήσεων IP67
| Όνομα προϊόντων: | K3006M24 |
|---|---|
| Χρώμα: | 1800-6500k |
| Δύναμη: | 1w |
Εξωτερική διακόσμηση Φως Pixel 0,75W 30mm 12V LED Point Light με IP67
| Ονομασία του προϊόντος: | XH-H3003P12 V3.1 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*17mm |
| Χρώμα: | RGB |
Φώτα LED πόντου εργοστασιακή τιμή IP67 εξωτερική αδιάβροχη 512 RGB πόντος διακοπές χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις φώτα LED pixel
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
| Ελαφρύ χρώμα: | RGB |
Ποιότητα καπό 0.3W 24V RGB 50mm IP67 Αδιάβροχο φως Pixel Dmx512 Led Point Light
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB Multi Color Change |
| Διάμετρος: | 50 χιλιοστά |
SMD3535 Chip Source IP67 RGB 25mm LED Point Light για διακόσμηση Χριστουγέννων
| Ονομασία προϊόντος: | Ηλεκτρονική συσκευή |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30 χιλιοστά |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 1W |
IP67 RGB 25mm εξωτερικό ψηφιακό φως LED διασκέδασης
| Τύπος στοιχείου: | Πηγή φωτός σημείου |
|---|---|
| Εκπομπή χρώματος: | RGB πολυ χρώματα |
| Άρθρο: | Φως 25 mm με LED pixel |
Έξυπνο έλεγχο Φεστιβάλ Πάρκο διασκέδασης Κτίριο LED Point Light Miracle Bean Μόνιμο εξωτερικό LED με γωνία θέασης 120 °
| Τύπος στοιχείου: | Πηγή φωτός σημείου |
|---|---|
| Εκπομπή χρώματος: | RGB πολυ χρώματα |
| Άρθρο: | 50 mm LED φωτεινό Pixel |
DMX512 IC Chip Μόνιμο Χριστούγεννα 30mm IP67 Εξωτερική πηγή φωτισμού RGB Point με πολλαπλές λειτουργίες και τηλεχειρισμό APP
| Όνομα Προϊόντος: | G3003P12 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*13,8 mm |
| Δύναμη λαμπτήρα: | 0.75W |

