Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
12V SMD5050 Point Light Χριστουγεννιάτικα διακοσμητικά εξωτερικά φώτα Eave Φώτα RGB LED εξωτερικό φως Pixel
| Πιστοποίηση: | CE |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Χρωματιστά 12V εξωτερικά αδιάβροχα φώτα LED για εξωτερικά διακοσμητικά φώτα Χριστουγέννων
| ΚΡΙ: | > 80 |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | CE ROHS |
| Γωνία δέσμης: | 120 βαθμοί |
Αλουμινένιο προφίλ IP67 εξωτερικό φωτισμό LED για χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις
| Qty/σειρά: | 48 κομμάτια / 50 κομμάτια |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος: | 0.75W |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20°C-60°C |
Εξωτερική χριστουγεννιάτικη διακόσμηση LED σημειακά φώτα IP67 Αξιολογείται και υψηλή φωτεινότητα
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -20°C-60°C |
| Αξιολόγηση ΙΠ: | Διάκριση IP67 |
Μόνιμα εξωτερικά φώτα διακοπών LED RGB Χριστουγεννιάτικα φώτα με λωρίδες LED
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Κίνα Κατασκευαστής DMX512 Προσοχή Οικιακή Διακόσμηση Λαμπτήρα Τοπίου Αδιάβροχο RGBW LED Πιξέλων Πηγή Φως
| Εφαρμογή: | σπίτι |
|---|---|
| Διάμετρος: | 30 χιλιοστά |
| Κλειστή λέξη: | Πηγή φωτός LED pixel |
Πηγή φωτός LED Pixel διαμέτρου 50mm Μόνιμη ψηφιακή λάμπα Εξωτερική μονάδα για νυχτερινό φωτισμό σημείων
| Εφαρμογή: | σπίτι |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Διάμετρος: | 50 χιλιοστά |
30mm SMD 5050 12V rgb οδηγημένο εικονοκύτταρο με το πλήρες χρώμα-11 έτη που κατασκευάζουν την εμπειρία
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | σε χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T εκ των προτέρων, Western Union, Paypal, LC, MoneyGram |
Εικονοκύτταρο των υπαίθριων οδηγήσεων IP67 12MM
| Τάση εισόδου: | DC5V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |
Υπαίθριο συνεχές ρεύμα 12V 9MM IP67 0.15W Rgb ελαφριές σειρές εικονοκυττάρου
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.15W |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | DC12V |
| Χρώμα: | Κόκκινος |

