Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
Εξωτερική χριστουγεννιάτικη διακόσμηση υψηλής φωτεινότητας LED Point Light με 3PIN JST Connector
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Κατηγορία ισχύος: | 1W |
Εξωτερικό φως LED για χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Κατηγορία ισχύος: | 1W |
50mm Διαφανές Μόνιμο Υψηλής φωτεινότητας LED Σημείο Φως RGB Αλλαξιμό IP67 Ανερόστερη εξωτερική διακόσμηση
| Όνομα προϊόντος: | Φως σημείου με LED |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | XH-K5006P24 ((RGB) |
| Είδος: | 50 mm LED φωτεινό Pixel |
Αδιάβροχο IP67 DC24V PC LED Φωτιστικό Σημείου LED Pixel Light Εξωτερικού Χώρου για Διακόσμηση Τοπίου
| Υλικό σώματος: | Η/Υ |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| χρώμα: | Rgb |
Σημείο ελαφρύ IP67 DC12V 0.75W RGB SMD3535 των υπαίθριων οδηγήσεων αδιάβροχο
| Ονομασία προϊόντος: | XH3003P12V3.1 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Εξουσία: | 0,75 W |
Σημείο ελαφρύ SMD3535 των οδηγήσεων χρώματος IP67 DC12V 1W RGBW αδιάβροχο
| Ονομασία προϊόντος: | XH3004P12V1.2 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Εξουσία: | 1W |
Σημείο ελαφρύ IP67 DC24V 2W 6RGB + 4W SMD3535 των αδιάβροχων οδηγήσεων φασολιών θαύματος
| Όνομα προϊόντων: | XH5010P24V1.0 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| Δύναμη: | 2W |
Σημείο ελαφρύ DC12V 1W SMD3535 IP67 των υπαίθριων οδηγήσεων RGBW αδιάβροχο
| Ονομασία προϊόντος: | G36003P12V6.0 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Εξουσία: | 1W |
SMD3535*21 ελαφρύ IP67 DC24V 5W των οδηγήσεων ενιαίο χρώμα σημείου αδιάβροχο
| Ονομασία προϊόντος: | G10021M24V2.0 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Εξουσία: | 5W |
Σημείο ελαφρύ DC24V 0.75W 30mm SMD3535 των έξυπνων RGB αδιάβροχων οδηγήσεων DMX512 IP67
| Όνομα προϊόντων: | Xh-K3003P24 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Δύναμη: | 0.75W |

