Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Το σημείο ελαφρύ RGBW SMD3535 30mm των οδηγήσεων IP67 DMX512 DC24V 1W στεγανοποιεί για τη διαφήμιση
| Όνομα προϊόντων: | Xh-K3003P24 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Δύναμη: | 1W |
Σημείο ελαφρύ SMD3535 IP67 30mm DMX512 DC24V 1.5W των υπαίθριων αδιάβροχων RGB οδηγήσεων cOem
| Όνομα προϊόντων: | Xh-K3003P24 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Δύναμη: | 1.5W |
Σημείο ελαφρύ SMD3535 25mm IP67 αδιάβροχο DC12V 0.3W των ενιαίων οδηγήσεων χρώματος
| Όνομα προϊόντων: | H2501M12 V1.0 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |
Φως 25mm SMD3535 DMX512 IP67 DC12V 0.75W σημείου των αδιάβροχων οδηγήσεων RGBW
| Όνομα προϊόντων: | XH-H2501P12 V1.0 |
|---|---|
| Χρώμα: | RGBW |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |
Σημείο ελαφρύ DMX512 IP67 25mm των RGB οδηγήσεων SMD3535 υπαίθριος αδιάβροχος DC5V 0.3W
| Όνομα προϊόντων: | H2501P05 V5.0 |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |
| Πηγή φωτός: | SMD3535 |
Σημείο ελαφρύ DMX512 IP67 DC5V 25mm των οδηγήσεων RGBW SMD3535 υπαίθριος αδιάβροχος 0.4W
| Όνομα προϊόντων: | H2501P05 V6.5 |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |
| Πηγή φωτός: | SMD3535 |
Ελαφρύ φασόλι αδιάβροχο IP67 0.75W DC9V DMX512 θαύματος σημείου των υπαίθριων RGB οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντων: | XH-H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |
IP67 0.3W στεγανοποιεί το σημείο ελαφρύ DC12V Smd3535 6500K 25mm των οδηγήσεων υπαίθριο
| Όνομα προϊόντων: | H2501M12V1.0 |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |
| Τάση: | DC12V |
DC12V φως 25mm Smd3535 IP67 DMX512 αδιάβροχο 0.75W σημείου των υπαίθριων RGB οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντων: | H2503P12V7.0 |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP 67 |
| Τάση: | Συνεχές ρεύμα 12V |
Υπαίθρια αδιάβροχα φω'τα σημείου των οδηγήσεων IP67 1.5W RGB DMX 512 Smd3535 DC24V 50mm
| Όνομα προϊόντων: | H5006P24V1.0 |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Τάση: | DC24V |

