Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Διαφανές ευέλικτο LED Mesh IP67 Διαφημιστικό LED Mesh Βίντεο Τείχος Για Πρόσοψη Κτιρίου
| Μάρκα: | Miracle bean |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H2P50 |
| Τετάρτη: | DC12V |
P62.5 Υψηλής διαφάνειας ευέλικτη οθόνη πλέγματος LED προσαρμοσμένη για διαφήμιση
| Μάρκα: | Miracle bean |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H2P62.5 |
| Τετάρτη: | DC12V |
P50 - P200 Ελαφριά ευέλικτη οθόνη πλέγματος LED για το στάδιο πρόσοψης κτιρίων
| Μάρκα: | Miracle bean |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | XH-H2P83 |
| Τετάρτη: | DC12V |
Εξωτερική διαφήμιση Ευέλικτη οθόνη LED Mesh 30mm DMX512 RGB LED Net Screen
| Ονομασία: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Υλικό: | PC unti-UV |
Π50 Π100 LED Net Screen Video Wall Soft Advertising Ευέλικτη οθόνη κουρτίνας LED
| Ονομασία: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Δύναμη: | 80/100W |
| Τετάρτη: | DC12V |
Διάφραση πλέγματος LED DC12V 20mm 0.3W πλήρες χρώμα υψηλή φωτεινότητα εσωτερική εξωτερική αδιάβροχη
| Ονομασία: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Υλικό: | PC unti-UV |
P50 P62.5 P125 Pixels RGB LED Mesh Screen Αδιάβροχο εσωτερικό / εξωτερικό φωτισμό τοπίου
| Ονομασία: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12V |
| Υλικό: | PC unti-UV |
IP67 Αδιάβροχο DC24V 50MM DMX LED RGB Φώτα Pixel Προγραμματιζόμενα πλήρους χρώματος έξυπνα σημεία φωτισμού εξωτερικού
| Product Nmae: | XH-H5012P24(RGB)-B1a |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 3W |
Εξωτερική οθόνη με εικονοστοιχεία με LED mesh για διαφήμιση P41.5 αδιάβροχη Ευέλικτη οθόνη κουρτίνας LED Net Screen Pixel
| Εφαρμογή: | εξωτερικό τοπίο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 20 χιλιοστά |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
Πλήρως αδιάβροχη RGB οδηγημένη πηγή σημείου IP67 1.5W SMD3535 40mm εικονοκυττάρου για την οικοδόμηση
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB Multi Color Change |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |

