Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Μόνιμη εξωτερική πηγή φωτός RGB pixel για φωτισμό κήπου και τοπίου
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB Multi Color Change |
| Διάμετρος: | 100 χιλιοστά |
Αδιάβροχο IP67 RGB Led Pixel Screen Mesh Media Screen Led Video Wall Για φωτισμό προσόφων κτιρίων
| Ονομασία προϊόντος: | Εξωτερική οθόνη με LED Mesh |
|---|---|
| Χρήση: | Εξωτερική διαφημιστική οθόνη |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
Ελαστική οθόνη κουρτίνας σκηνής LED RGB IP67 LED Mesh Video Wall για διαφημιστική οθόνη
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-H2503P50 |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12V |
| Χρώμα: | rgb |
Αδιάβροχο IP67 DMX512 Πλήρους Χρώματος Pixel Point Source Εξωτερικής Διακόσμησης Led Point Light Source Γωνία δέσμης 120 Μοίρες
| Εφαρμογή: | σπίτι |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
| Διάμετρος: | 30 χιλιοστά |
Οθόνη πλέγματος LED pixel υψηλής ποιότητας, εύκαμπτη, για εξωτερικούς χώρους, για προσόψεις κτιρίων, με φωτισμό σημείων, οθόνη κουρτίνα LED
| Product name: | Advertising Display Screen |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Adverting Display |
| Installation: | Hanging Installation |
40mm Εργοστασιακή Άμεση Πώληση Εξωτερικού Χώρου Μόνιμη Διακόσμηση Διακοπών Φως LED Σημείο Φωτισμού Pixel
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Diameter: | 40mm |
LED Point Light Home RGB Led Point Light Full Color 30mm DC12V IP67 Waterproof Led Pixel Lights
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 έως 60 βαθμούς. |
|---|---|
| Βόλτ: | DC12V |
| Χάντρα φωτιστικού: | 3535 |
Αδιάβροχο IP67 12v 9mm Rgb οδηγημένα φω'τα σειράς 0.2W
| Πρότυπο ολοκληρωμένου κυκλώματος: | IC16716 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
Έξυπνα αδιάβροχα φω'τα RGB 25mm SMD3535 DMX512 εικονοκυττάρου IP67
| Όνομα προϊόντων: | XH-H2502P12-C1a |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25*15.1mm |
| Χρώμα: | RGB |
Υψηλής ποιότητας ενότητα DC12V 0,75W Μονοχρωματικά φώτα φώτων φώτων φώτων φώτων
| Γωνιά προβολής: | 120 ° |
|---|---|
| Φωτεινή ένταση: | Υψηλή φωτεινότητα |
| Όνομα αντικειμένων: | Μονάδα LED |

