Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
SMD5630 ενιαίο χρώμα IP65 DC12V 90 ενότητας εγχύσεων των οδηγήσεων - υπαίθριος αδιάβροχος 100LM 0.72W
| Πρότυπο: | 7612-5630-0.72W |
|---|---|
| Διασκεδασμός δύναμης: | 0.72W |
| Βαθμός IP: | IP65 |
IP67 1W υπαίθριο Smd3535 στεγανοποιεί τα φω'τα σημείου των οδηγήσεων DC24V 50mm 1800-6500K
| Όνομα προϊόντων: | H5006M24V1.0 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50*18,5mm |
| Δύναμη: | 1W |
φως σημείου των RGB υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων 40mm με IP67 DC24V
| Όνομα προϊόντων: | Xh-K4006P24 (RGB) - A1b |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40*17,7mm |
| Χρώμα: | RGB |
SMD2025 LED Landscape Lights DC12V 2000-6500k 0,2W Exposed Lamp
| Εφαρμογή: | Υπαίθριος φωτισμός |
|---|---|
| Γωνία ακτίνων: | 160° |
| CRI: | >80 |
80mm 30mm 12V 5603 DMX512 ζεστό λευκό Γαλακτό λευκό RGB Ανερό ανοιχτό 12pixels διευκρινίσιμο LED Point Light
| Ονομασία του προϊόντος: | Φώτα διασκέδασης LED |
|---|---|
| Δύναμη: | 3W |
| ΚΡΙ: | Ra>80 |
Εξωτερικό Αδιάβροχο Διασκέδαση LED λάμπα 6/8/10 Κεφαλές Ηλιακό Πυροσφυρίκια Λάμπες δρόμου κήπου
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση σπιτιού |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Τεχνολογία: | Συνεχή 12V |
Εικονική εξωτερική οθόνη LED Pixel Net Mesh Προσαρμοσμένη IP67 Εικονική οθόνη Διαφήμιση LED Εικονική οθόνη οθόνης βίντεο τοίχος
| Εφαρμογή: | εξωτερικό τοπίο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 20 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | 12V |
IP67 Εξωτερικό Αδιάβροχο Μόνιμο RGBW 5000K Φως Pixel με DMX512 λειτουργία ελέγχου
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB Multi Color Change |
| Διάμετρος: | 100 χιλιοστά |
Εξωτερικό μόνιμο κόκκινο πράσινο μπλε φωτισμό με εικονοστοιχία διαμέτρου 100 mm πηγή φωτισμού σημείων
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB Multi Color Change |
| Διάμετρος: | 100 χιλιοστά |
40W RGBW LED λαμπτήρες περίφραξης με πολυλειτουργικό σχεδιασμό και σταθερό προφίλ καναλιού αλουμινίου στη βάση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |

