Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Εξωτερικό μόνιμο κόκκινο πράσινο μπλε φωτισμό με εικονοστοιχία διαμέτρου 100 mm πηγή φωτισμού σημείων
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB Multi Color Change |
| Διάμετρος: | 100 χιλιοστά |
40W RGBW LED λαμπτήρες περίφραξης με πολυλειτουργικό σχεδιασμό και σταθερό προφίλ καναλιού αλουμινίου στη βάση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
WiFi LED Track Light για πολλαπλές λειτουργίες σε αίθουσες εκθέσεων Σπιτάκια Κύρια δωμάτια ΚΤV και μουσικές αίθουσες Ελαφρύ χρώμα RGBW
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Επιφανειακή ένωση |
| Ελαφρύ χρώμα: | ΡΓΜΒ |
Φως πορείας LED ελέγχου WiFi πολλαπλών τρόπων για καθιστικό και υπνοδωμάτιο με σχεδιασμό IP65
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Επιφανειακή ένωση |
| Ελαφρύ χρώμα: | ΡΓΜΒ |
24V WiFi Ευφυές Πολυδιάστατο Πλούσιο Εύκολο στην εγκατάσταση Φώτα LED Track Φώτα Ατμόσφαιρα Χριστούγεννα
| Δυνατότητα: | 40W |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
| Κλειστή λέξη: | Σύστημα φωτισμού διαδρομής |
Επεξεργασμένο σύστημα σιδηροδρόμων επιφάνειας LED Μαγνητική τροχιά φωτισμός 40W RGBW 220V με ειδικό σχεδιασμό
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
24V RGBW 40W χρώμα εσωτερική αίθουσα οροφή τοποθετημένο LED Track Light με 3000K-6000K θερμοκρασία χρώματος
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εσωτερικά |
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
Εσωτερικά αίθουσα οροφή τοποθετημένη LED λυχνίες 24V 40W Dimmable RGBW Colorful
| Τετάρτη: | 24V |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
| ΚΡΙ: | 80 |
Φωτισμός σωλήνα περίφραξης LED 40W RGBW 220V για εμπορική επιφάνεια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
48 φωτεινό έξυπνο σπίτι διχρωματικό υψηλή φωτεινότητα τέλεια διακόσμηση σπιτιού LED ευέλικτη λωρίδα φωτός
| Lamp Body Material: | Copper |
|---|---|
| Waterproof: | ip20/ip65 |
| Input Voltage: | DC24V |

