Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
30mm DC12V Εξωτερικό RGB LED Point Light IP67 Αδιάβροχο LED Φώτα Pixel
| Υλικό σώματος: | Η/Υ |
|---|---|
| Εισόδου Volt: | DC12V |
| Προστασία: | IP65 |
DC5V υπαίθρια διαφήμιση οδηγημένη επιστολή καναλιών με τη RGB πλήρη επίδραση χρώματος
| Το στοιχείο: | διαφημιστική επιστολή σημαδιών |
|---|---|
| Μέγεθος: | σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Ποσοστό IP: | Υπαίθριο IP67 |
12VDC 180W/Sqm που διαφημίζει την οδηγημένη οθόνη πλέγματος DMX512
| Εφαρμογή: | οι διαφορετικές οδηγημένες θέσεις οθόνης, έξοχη λεωφόρος, στάδιο, ζουν παρουσιάζουν |
|---|---|
| Χρήση: | υπαίθριος |
| Χρώμα τσιπ σωλήνων: | ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ |
IP67 1800 - σημείο ελαφρύ DC12V 30mm Smd3535 0.75W των οδηγήσεων τοπίων 6500k
| Όνομα προϊόντων: | H2503M12V1.0 |
|---|---|
| Τάση: | DC12V |
| Δύναμη: | 0.75W |
Ελαφριά διακόσμηση Smd3535 IP67 RGBW 1W DC12V σημείου των οδηγήσεων DMX512 30mm
| Όνομα προϊόντων: | H3003P12V4.0 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*17mm |
| Δύναμη: | 1W |
οδηγημένα φω'τα DC12V 40mm 1800 σημείου 0.75W Smd3535 - υπαίθρια διακόσμηση IP67 6500k
| Όνομα προϊόντων: | H4003M12V1.0 |
|---|---|
| Χρώμα: | 1800-6500k |
| Μέγεθος: | 40*17,7mm |
Οδηγημένα φω'τα 1.5W DC24V 40mm σημείου IP67 Smd3535 Rgb υπαίθρια διακόσμηση DMX512
| Όνομα προϊόντων: | H4006P24V2.5 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 40*17,7mm |
| Δύναμη: | 1.5W |
Σημείο ελαφρύ IP67 αδιάβροχο Smd3535 1.5W RGB DC24V των υπαίθριων οδηγήσεων DMX512
| Όνομα προϊόντων: | H4006P15V5.5 |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Τάση: | DC12V |
Εξωτερική εσωτερική μαλακή ευέλικτη οθόνη με LED Mesh Full Color RGB LED Pixel Mesh
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος σύμφωνα με το πρόγραμμα |
|---|---|
| Μάρκα: | miracle bean |
| Χρώμα: | Πλήρης-χρώμα, RGB |
Προπρογραμματιζόμενο Rgb LED λαμπτήρα τροποποίησης ατελείωτες δυνατότητες φωτισμού
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διασκέδαση |
| Εποχή ζωής: | 50.000 ώρες |

