Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Εξωτερικό Προγραμματιζόμενο 20mm Rgb Led Pixel Ball Διευθύνσιμο σημείο φωτεινής πηγής για διακόσμηση πλήρες χρώμα
| Βαθμός προστασίας: | IP67 |
|---|---|
| Ισχύς: | 0.3W |
| Τύπος: | LED |
Υψηλή φωτεινότητα IP65 Αδιάβροχο 12V SMD 3535 Μονούλες LED για πινακίδες Φωτισμός Γωνία θέασης 160 ° Φωτεινή ροή 100LM
| Μέγεθος: | 78 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος: | 16G |
| Ποσότητα LED: | 1 |
Φωτισμός Μονάδας LED DC12V SMD 2835 Samsung 12V SMD 3535 Smd283 Αδιάβροχο IP65 Φωτισμός Διαφημιστικών Επιγραφών
| Μέγεθος: | 78 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος: | 16G |
| Ποσότητα LED: | 1 |
30 mm υψηλής φωτεινότητας, εξοικονόμησης ενέργειας, LED σημείο φωτός με ευέλικτη εγκατάσταση για εξωτερικές εφαρμογές αδιάβροχο
| Όνομα προϊόντος: | Φως σημείου με LED |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | XH-G3003P12 (RGBW) |
| Είδος: | 30mm LED φωτεινό Pixel |
Μόνιμα Εξωτερικά Φώτα Led Προφίλ Αλουμινίου IP67 Έξυπνος Ελεγκτής Wifi Εξωτερικού Χώρου Σπίτι Χριστουγεννιάτικες Διακοπές Rgb Led Pixel Light
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
OEM RGB Διευθυνσιοδοτούμενο Φως UCS2904 Προφίλ Καναλιού 24V 50MM IP67 Χριστουγεννιάτικες Διακοπές Φεστιβάλ Εξωτερικό LED Φωτιστικό Σημείο
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
Μόνιμα Χριστουγεννιάτικα 24V SMD3535 Αδιάβροχα IP67 Rgbw Φώτα Πάρτι Led Pixel Point Light
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000-6500K |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Ζωή: | 30000h |
Υπαίθρια αδιάβροχη κουρτίνα πλέγματος IP67 DC24V DMX512 P62.5 RGB εύκαμπτη οδηγημένη
| Ονομασία προϊόντος: | Xh-H2503P62.5 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | τηλεοπτική επιτροπή τοίχων για το γεγονός, διαφήμιση |
| Τετάρτη: | DC24V |
Θαύματος αδιάβροχος IP67 DC24V DMX512 P62.5 πλέγματος φασολιών υπαίθριος οδηγημένος RGB εύκαμπτος κουρτινών
| Όνομα προϊόντων: | Xh-H2503P62.5 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | τηλεοπτική επιτροπή τοίχων για το γεγονός, διαφήμιση |
| Χρώμα: | RGB |
SMD3535 φως 30mm σημείου των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων με την προστασία IP67
| Όνομα προϊόντων: | XH-K3003M12-A1b |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30*17.7mm |
| Χρώμα: | Ενιαίο χρώμα |

