Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Επιφάνεια Mount Μαγνητικό Φως Τρόπου 40W RGBW Μαύρο/Λευκό Αλουμίνιο σώμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 3-5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
24V RGBW 1.5W LED φώτα προβολέων Ανερόστεγοι IP67 για εξωτερική διακόσμηση κτιρίων
| Αδιάβροχο: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Δυνατότητα: | 1.5W |
| Μέγεθος: | 25 χιλιοστά |
SMD3535 50mm των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων σημείου φασολιών DC24V θαύματος ελαφριών
| Ονομασία του προϊόντος: | Xh-H5006P24 (RGB) - A1b |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50mm*17.7mm |
| Χρώμα: | RGB |
LED πλέγμα παραθύρου με υψηλό επίπεδο προστασίας, LED P3.91, οθόνη διαφήμισης με σταθερή απόδοση και υψηλή διαφάνεια
| Εγγύηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Χρήση: | Προβολή διαφήμισης |
| Ονομασία του προϊόντος: | Δείκτης πλέγματος LED |
Πυρόστερος οδηγός LED 400W 12V 24V σταθερή τάση IP67 Led μετασχηματιστής
| Input voltage: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| Output power: | 400W |
| Output current: | 16.6/33.3A |
RGB DC12V LED Pixel Light 30mm SMD5050 IP67 PC Αδιάβροχο 1W Εξωτερικά φώτα κτιριακής πρόσοψης
| CRI: | Ra>85 |
|---|---|
| Είδος: | διαφημιστική επιστολή |
| Τύπος εγκατάστασης: | Επιφανειακός |
Το φασόλι θαύματος υπαίθριο στεγανοποιεί το εικονοκύτταρο ελαφρύ DC5V 0.15W IP67 των οδηγήσεων 9mm
| Όνομα προϊόντων: | Xh-HE0901M05 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W |
| Βολτ εργασίας: | DC5V |
παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των σταθερών οδηγήσεων τάσης 12v 24v 400w Ip67
| Τάση εισαγωγής: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής: | 400W |
| Ρεύμα παραγωγής: | 16.6/33.3A |
24V μόνιμη λάμπα pixel DMX512M πηγή φωτός σημείων για αλλαγή πολλαπλών χρωμάτων RGB
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB Multi Color Change |
| Διάμετρος: | 100 χιλιοστά |
IP68 Anti-UV RGB Retardant Flame LED Mesh Screen Για εξωτερικό φωτισμό προσόφων
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος σύμφωνα με το πρόγραμμα |
|---|---|
| Μάρκα: | miracle bean |
| Χρώμα: | Πλήρης-χρώμα, RGB |

