Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Αδιάβροχα Τροφοδοτικά IP67 12v 24V Ή Οδηγός LED Φωτισμού LED
| Τάση εισόδου: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς: | 400W |
| Ρεύμα εξόδου: | 16.6/33.3Α |
Η υψηλή φωτεινότητα οδήγησε οδηγημένη σημάδι εύκαμπτη λουρίδα 12V SMD 2835 νέου νέου την εύκαμπτη για το υπαίθριο λογότυπο
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη λαμπτήρων: | 10W/M |
| CRI (Ra>): | 80 |
P3.9-P7.8 Ενδοσωματική υδατοασφαλής διαφανής οθόνη οθόνης LED οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης
| Υλικό του γραφείου: | αλουμίνιο |
|---|---|
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8 κιλά |
| μέγεθος ντουλάπι: | 1000mm X 1000mm |
P3.9-P7.8 σταθερή εγκατάσταση Διαφανής οθόνης οθόνης LED οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης οθόνης
| Υλικό του γραφείου: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8 κιλά |
| μέγεθος ντουλάπι: | 1000mm X 1000mm |
Πλήρες χρώμα RGBW 30mm Pixel Light για δυναμικό φωτισμό κτιρίων IP67 DC12V Εύκολη εγκατάσταση
| Cri: | Ra>85 |
|---|---|
| είδος: | διαφημιστική επιστολή |
| Τύπος εγκατάστασης: | Επιφανειακός |
Κρυστάλλινη οθόνη με μοναδικό φως LED pixel για μεγάλα εμπορικά κέντρα και εφαρμογές τοπίου.
| Product Name: | led transparent screen |
|---|---|
| light color: | RGB |
| Usage: | Outdoor Building Landscaping Lighting |
RGB Πλήρης χρώμα LED πλέγμα οθόνη βίντεο κουρτίνα αδιάβροχο διαφανή μαλακή ευέλικτη οθόνη LED net οθόνη
| Εφαρμογή: | εξωτερικό τοπίο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 30 χιλιοστά |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
Π3.9-Π7.8 Υλικό αλουμινίου Ενδοσωματωτικό υδατοασφαλές οθόνο οθόνης LED με διαφανές πλέγμα LED για διαφήμιση
| Υλικό του γραφείου: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Βάρος του ντουλαπιού: | 8 κιλά |
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000mm X 1000mm |
DC12V 8mm οδήγησε τον ελαφρύ 10W IP20 ταινιών εύκαμπτο σπάδικα λουρίδων για τη διακόσμηση
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-384 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC12V/24V |
| Χρώμα φωτισμού: | 3000K/4000K/6000K |
IP20 οδηγημένο σπάδικας ελαφρύ ενιαίο χρώμα ταινιών DC24V/12V 11W 8mm εύκαμπτα
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-312D |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC12V/24V |
| Χρώμα φωτισμού: | 3000K/4000K/6000K |

