Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
14W ο σπάδικας οδήγησε την εύκαμπτη λουρίδα ελαφρύ IP20 12V 10mm 5 μέτρα/ρόλος ταινιών για τη διακόσμηση
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-300D |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC12V |
| Χρώμα φωτισμού: | 3000K/4000K/6000K |
24V 8mm οδηγημένη σπάδικας λουρίδα εύκαμπτο ελαφρύ IP20 5 μέτρα/ρόλος ταινιών για τη διακόσμηση
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-240 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC24V |
| Χρώμα φωτισμού: | 2700k 3000k 4000k 6500k |
Ο εύκαμπτος σπάδικας οδήγησε τη λουρίδα ελαφρύ 24V 10mm 13.5W RGB 5Meters/ρόλος για τη διακόσμηση
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-420 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (Β): | DC24V |
| Χρώμα φωτισμού: | RGB παραίσθηση |
IP20 οδηγημένος σπάδικας μέτρων ταινιών άσπρος εύκαμπτος ελαφρύς 24V 10mm 14W 5/ρόλος για τη διακόσμηση
| Αριθμό μοντέλου: | Σπάδικας-608 |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής (β): | DC24V |
| Χρώμα φωτισμού: | 2700K+6500K |
Προσαρμόσιμο διασκεδαστικό φως LED Προπρογραμματιζόμενο RGB πολυχρωματικό
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 50,000 ώρες |
| Υλικό: | Πλαστικό |
Ηλεκτρονικός οδηγός μετασχηματιστή φωτισμού Δρομολογητής διακόπτης τροφοδοσίας Ip67 Ac100-260V 60w 100w 200w με υψηλή ισχύ
| Αριθμό μοντέλου: | Xh-100w-β |
|---|---|
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ: | 225*53*19mm |
| Τάση εξόδου: | 12V/24V |
IP65 Rainproof Waterproof Light Driver Bench Μετασχηματιστές Διακόπτης 220V-24V LED τροφοδοσίας
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
Εξωτερικό 400W 12V LED Driver LED τροφοδοσία υψηλής ποιότητας IP67 Αδιάβροχο για διακοσμητικά φώτα
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| Life: | 30000h |
| Certifications: | CE, RoHS |
Ip65 οδήγησε υπαίθριο οδηγημένο φωτισμός Smd προβολέα τον οδηγημένο κυκλικό οδηγημένο επίκεντρο προβολέα λαμπτήρων 9w
| Γωνία ακτίνων: | 10°15°30°45°60°90° |
|---|---|
| Δύναμη: | 9W |
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -40℃-60℃ |
Οδηγημένο πλυντήριο ελαφρύ IP66 DMX512 τοίχων προσόψεων 24W αδιάβροχο
| Τύπος στοιχείων: | Πλυντήρια τοίχων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Τοπίο |
| Μέθοδος ελέγχου: | DMX512/Red/Green/Blue/Yellow/White |

