Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Πυρόστερο διακοσμητικό SMD3535 30mm LED Point Light IP67 12V για εξωτερικό φωτισμό
| Ονομασία: | Φως σημείου οδηγήσεων |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | Διάκριση IP67 |
| Λειτουργία: | Διακοσμητικό |
Εξωτερική διακοσμητική ατμόσφαιρα Eave Φως με PC κόλλα Υλικό Αδιάβροχο IP67 Wifi Bluetooth Control RGB Φεστιβάλ Strip Lamp
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
IP67 στεγανοποιήστε το εικονοκύτταρο των πλήρων οδηγήσεων χρώματος 12mm DC5V RGB για το φωτισμό διαφήμισης
| Τάση εξόδου: | DC5V |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB-πλήρες χρώμα |
Διακόσμηση 0.1w 9mm κρουαζιερών Rgb ελαφριές σειρές εικονοκυττάρου
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.1W |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | DC5V |
| Πρότυπο ολοκληρωμένου κυκλώματος: | IC16716 |
10cm οδήγησε το σημείο ελαφρύ IP67 DMX που RGB 5050 που χτίζουν διακοσμούν οδηγημένο φως εικονοκυττάρου τοπίων το φως
| Δύναμη: | 5w |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | 3in1 SMD3535*21 |
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | Epistar |
Σημείο ελαφρύ DC24V 1.5W 40mm RGB υπαίθριο αδιάβροχο διακοσμητικό οδηγημένο εικονοκύτταρο ελαφρύ IP67 οδηγήσεων SMD3535
| Όνομα προϊόντων: | XH4006P24V2.5 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Δύναμη: | 1.5W |
IP65 ενότητα 70*13MM ενιαίο χρώμα SMD2835 εγχύσεων των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων DC12V 1.2W
| Διασκεδασμός δύναμης: | 1.2W |
|---|---|
| Πρότυπο: | Xh-MZ7013 |
| Βαθμός IP: | IP65 |
θαύμα φασόλι SMD5050 DC05V RGB 20mm 0,3W οδήγησε Φώτα άγκυρας και φωτεινά χαρακτήρα φωτισμού τοπίου
| Ονομασία: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30 χιλιοστά |
| υλικό: | PC unti-UV |
Ελαστική οθόνη οθόνης με LED με DMX512 λειτουργία ελέγχου
| Πηγή φωτός: | LED |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμόσιμη |
| Γωνία θέασης: | 120° |
Διακοσμητικό SMD 30mm Αδιάβροχο IP67 12V LED Point Light
| Ονομασία: | Φως σημείου οδηγήσεων |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | Διάκριση IP67 |
| Λειτουργία: | Διακοσμητικό |

