Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
Εξωτερικό μόνιμο κόκκινο πράσινο μπλε φωτισμό με εικονοστοιχία διαμέτρου 40 mm πηγή φωτισμού σημείων
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20°C-60°C |
| Λούμεν: | 63 εκατοστά |
Υδατοασφαλής οθόνη πλέγματος LED για εσωτερικές διαφημιστικές οθόνες
| Τετάρτη: | 12V συνεχής |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Σύστημα ελέγχου: | Αστέρι Nova |
IP67 Διευθύνσιμο 24V 30mm DMX RGB RGBW LED Dot Pixel Point Module Φωτισμός τοίχου 0,6W Προαιρετική διαφανής μάσκα
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.6W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Αδιάβροχο 30MM Led Point Light Για εξωτερική διακόσμηση Προαιρετικά αξεσουάρ Μάσκα
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Εξωτερικό Ανερόπλεκτο LED Point Light με χρώμα RGB και προαιρετική διαφανή μάσκα 30MM
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
DC24V IP67 Αδιάβροχα RGB LED φωτιστικά Pixel για το σπίτι Μόνιμο φωτισμό Χριστουγέννων
| Ονομασία προϊόντος: | XH-K5012P24-A1b |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC24V |
| Δύναμη: | 3W |
1.8W RGB Aluminium Profile LED Point Light για μόνιμο εξωτερικό φωτισμό πίστας
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | Διάκριση IP67 |
| Προστασία: | Διάκριση IP67 |
12mm των τετραγωνικών οδηγήσεων εικονοκυττάρου ελαφρύ πλήρες ολοκληρωμένο κύκλωμα WS2811 ενότητας χρώματος RGB για τη διαφήμιση
| Δύναμη: | 0,3W |
|---|---|
| Τάση: | 5V 12V |
| Θερμοκρασία χρώματος: | ενιαίο χρώμα/RGB |
RGB πλήρες φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων χρώματος xh-HD1201P05 5V 0.3W
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | DC5V |
| Πρότυπο ολοκληρωμένου κυκλώματος: | IC16716 |
120 RGB οδηγημένες ενότητες εικονοκυττάρου γωνίας ακτίνων IP67 0.3w
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.13W |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | DC5V |
| Πρότυπο ολοκληρωμένου κυκλώματος: | IC16716 |

