Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
Ενότητα εικονοκυττάρου των οδηγήσεων διακοσμήσεων 0.1w 9mm RGBW κρουαζιερών
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.1W |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | DC12V |
| Χρώμα: | Άσπρος |
Αντι UV φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων PC Epistar 5v 12mm 0.1W
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.1W |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | DC05V |
| Χρώμα: | πράσινος |
Κίτρινη ενότητα εικονοκυττάρων των οδηγήσεων χρώματος 12V IP67 0.13W 12MM
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.13W |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | DC12V |
| Χρώμα: | Κίτρινος |
Ψηφιακά Rgb οδηγημένα φω'τα SMD5050 SMD3535 40mm εικονοκυττάρου 50mm υπαίθριο οδηγημένο φως σημείου για την οικοδόμηση
| Βαθμός IP: | IP68 |
|---|---|
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -40℃-60℃ |
| Matrial: | PC Shell+Glue |
μόνιμο ελαφρύ αδιάβροχο IP67 1.5W DC24V DMX512 των ενιαίων οδηγήσεων χρώματος φωτισμού DMX φως σημείου των RGB οδηγήσεων εικονοκυττάρου
| Εφαρμογή: | ΤΟΠΙΟ, ΤΟΠΙΟ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | για 20 30 40 50mm οδήγησε το φως σημείου |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
ελαφρύ φασόλι υπαίθριο αδιάβροχο IP67 θαύματος σημείου των RGB 30mm οδηγήσεων 1.5W Smd3535 DC24V
| Όνομα προϊόντων: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Χρώμα: | RGB |
Φασόλι υπαίθριο αδιάβροχο ελαφρύ IP67 1W Smd3535 DC12V RGB 40mm θαύματος
| Όνομα προϊόντων: | K4006P12 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Χρώμα: | RGB |
Εξωτερική ευέλικτη διαφανής οθόνη με πινέλα με εικονοστοιχεία LED Full Color p50/p62.5/p83p100 Light Net Video Curtain Display
| όνομα: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Δύναμη: | 80/100W |
| Τάση: | DC12V |
12v 3 LED Modulo 1.5w Εξωτερική σήμανση Μονούλη Smd 2835 φωτεινό κουτί Ενέσιμη LED Μονούλες
| Μέγεθος: | 5 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος: | 8G |
| Ποσότητα LED: | 1 |
3W Epistar Chip 100mm RGB LED Pixel Light IP67 Αδιάβροχο εξωτερικό φωτισμό από κράμα αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Πηγή φωτεινής ακτίνας LED |
|---|---|
| Διάμετρος: | 100 χιλιοστά |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |

