Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
Υψηλής ισχύος Ευέλικτο LED Διαφανής οθόνη οθόνης εσωτερική διακόσμηση RGB φωτεινό χρώμα
| Χρήση: | Εσωτερικά |
|---|---|
| Δύναμη: | 300W/m2 |
| Άρθρο: | LED Διαφανής οθόνη |
IP67 Led Media Player P2.6 -5.2 Glass TV Video Πίνακας διαφημίσεων τοίχου Παράθυρο κτιρίου Διαφανής Led Grille Screen
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
|---|---|
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20~+40 oC |
Ενεργειακή απόδοση P2.6-6.25 Διαφανής οθόνη πλέγματος LED για πρόσοψη κτιρίων
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000 χιλιοστά*1000 χιλιοστά |
|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερικά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | 1R1G1B |
Παρασκευαστές διαφανών οθόνων Πλήρης χρώσης Νέα τεχνολογία RGB P2.6 παράθυρο εξωτερική οθόνη LED οθόνη Led Grille
| Επίπεδο προστασίας: | IP65 |
|---|---|
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20~+40 oC |
Διαφανής οθόνη LED πλέγματος P3.91 Full Color με μέγιστη ισχύ 800W/m2 και υψηλό επίπεδο προστασίας
| Εγγύηση: | Δύο χρόνια |
|---|---|
| Χρήση: | Προβολή διαφήμισης |
| Ονομασία του προϊόντος: | Δείκτης πλέγματος LED |
Πλήρες χρώμα Υψηλή φωτεινότητα Οροφή Διαφανής οθόνη πλέγματος LED P2.6 Εσωτερική εξωτερική διαδραστική διαφήμιση
| Εγγύηση: | Δύο χρόνια |
|---|---|
| Χρήση: | Προβολή διαφήμισης |
| Ονομασία του προϊόντος: | Δείκτης πλέγματος LED |
Αδιάβροχο φως LED Module IP67 για φωτισμό κτιρίων, φως σημείου υψηλής φωτεινότητας
| Ονομασία του προϊόντος: | Φως εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή φωτός LED: | SMD 5050 |
Διακόπτης τροφοδοσίας LED Driver 12V 24V Rainproof 200W 400W 600W 1000W Led Power
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -20°C έως +60°C |
|---|---|
| Τάση εξόδου: | συνεχές ρεύμα 12V 24V |
| Συχνότητα: | 50-60 Hz |
Τροφοδοτικό Led Driver 12V 24V αδιάβροχο 200W 250W 300W 350W 400W Led Power
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -20°C έως +60°C |
|---|---|
| Τάση εξόδου: | συνεχές ρεύμα 12V 24V |
| Συχνότητα: | 50-60 Hz |
12V/24V Ελαφρύς Οδηγός Led 100W 200W 300W 400W 600W Μεταγωγικό Τροφοδοτικό
| υλικά κατοικίας: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -40°C έως +60°C |
| Πρότυπο: | CE/Rohs |

