Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2039 προϊόντα.
Υψηλής απόδοσης υπεραπλής διαφάνειας οθόνης P6 P8 P10 HD Διαφανής οθόνη LED για καταστήματα λιανικής πώλησης
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
|---|---|
| Γκρι Σκάλα: | δεκαεξάμπιτος |
| Τεχνική ένταση: | DC05V |
Φαρμακευτική τιμή αυτοκόλλητη διαφημιστική οθόνη Υπερτελής ελαστικότητας P20διαφανής οθόνη LED Disp διαφημιστική οθόνη
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
|---|---|
| Γκρι Σκάλα: | δεκαεξάμπιτος |
| Τεχνική ένταση: | AC220-240V |
Ευέλικτη διαφάνεια αυτοκόλλητη ταινία LED Εικόνα λεπτής οθόνης Διαφημιστικό τοίχος βίντεο P4 DC5V WE2121RGB 16bit
| Μέγεθος οθόνης: | 4 χιλιοστά |
|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερικά |
| Πιξέλες: | 4 χιλιοστά |
Ευέλικτη διαφάνεια αυτοκόλλητη ταινία LED Εικονική οθόνη λεπτό διαφημιστικό τοίχος βίντεο P6DC5V WE2121RGB 16bit
| Αξιολόγηση ΙΠ: | IP64 |
|---|---|
| Μέσα ενημέρωσης: | Δελτίο δεδομένων, Φωτογραφία, μοντέλα EDA/CAD, Άλλα |
| Βολτ εργασίας: | DC5V |
2 mm πάχος ευέλικτο LED Διαφανής ταινία Screel P10 DC5V WE2121RGB 16bit
| Στυλ pixels: | P6 |
|---|---|
| Άρθρο: | LED Διαφανής οθόνη |
| Βάρος μονάδας: | 4 kg/m2 |
Εύκολη εγκατάσταση LED Διαφανής οθόνη ταινίας P10 DC5V WE2121RGB 16bit
| Βολτ εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Φωτεινή ροή: | Προσαρμόσιμη |
| μέγεθος μονάδας: | 240*960 |
Προσαρμοσμένη οθόνη διαφανούς ταινίας LED για διαφημιστικό τοίχο βίντεο P6DC5V WE1314RGB 16bit
| Μέσα ενημέρωσης: | Δελτίο δεδομένων, Φωτογραφία, μοντέλα EDA/CAD, Άλλα |
|---|---|
| Βολτ εργασίας: | DC5V |
| Αντιδιαστολή: | Υψηλή |
Ελαστική διαφανής γυάλινη οθόνη LED τοίχος διαφημιστική εσωτερική διαφανής οθόνη παράθυρο LED
| Η φωτεινότητα: | 1500-2000cd/m2 |
|---|---|
| Γκρι Σκάλα: | δεκαεξάμπιτος |
| Τεχνολογία: | Διάταξη 2 |
Προσαρμοσμένη οθόνη διαφανούς ταινίας LED υψηλής ανάλυσης P6 DC5V WE1314 RGB για διαφημιστικό τοίχο βίντεο
| Αξιολόγηση IP: | IP64 |
|---|---|
| Μέσα ενημέρωσης: | Δελτίο δεδομένων, Φωτογραφία, μοντέλα EDA/CAD, Άλλα |
| Βολτ εργασίας: | DC5V |
P6 DC5V WE1314 RGB 16bit LED διαφανής οθόνη ταινίας για διαφήμιση οθόνη τοίχου βίντεο
| Ip Rating: | IP64 |
|---|---|
| Media: | datasheet, Photo, EDA/CAD Models, Other |
| Work Volt: | DC5V |

