Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led light ] Αντιστοιχία 2036 προϊόντα.
Εξωτερικός IP67 LED Driver Flicker Free για Φώτα 50W 100W 400W 600W Τροφοδοτικό
| Feture: | waterproof rainproof driver |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Items Name: | power supply |
Εύκαμπτη Εξαιρετικά Διαφανής Μεμβράνη P10 Led Οθόνη Εσωτερικού Χώρου Πλήρους Χρώματος Υψηλής Διαφάνειας Οθόνη Βίντεο Γυαλιού
| Ονομα: | Διαφανής ταινία εμφάνισης LED |
|---|---|
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
| Χρώμα: | RGB |
οδηγημένος υπαίθριος 9w υπαίθριος οδηγημένος προβολέας αδιάβροχο IP65 προβολέων για την οικοδόμηση
| Γωνία ακτίνων: | 8°15°25°30°45°60°90° |
|---|---|
| Δύναμη: | 9W |
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -40℃-60℃ |
Υψηλή ενότητα DC12V SMD3535 Backlight φωτεινότητας πλήρης οδηγημένη χρώμα για το ελαφρύ κιβώτιο
| Εξουσία: | 0.75W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PVC+Glue |
Γραμμικό φως των υπαίθριων οδηγήσεων DMX512 SMD5050 για το κτήριο προσόψεων
| Μέγεθος: | L1000*W25*H43mm |
|---|---|
| Δύναμη: | 12W |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
ελαφριά IP67 λουρίδα των εύκαμπτων SMD 2835 νέου των οδηγήσεων σιλικόνης 12V 6X12mm οδηγήσεων σχοινιών
| Ελαφρύ χρώμα: | W/WW/R/G/B/IB/Y/LY/P/PP/O |
|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP67 |
| Μέγεθος: | 6*12mm |
Αδιάβροχα φω'τα 30mm σημείου DMX512 IP67 οδηγήσεων RGB χρώμα SMD3535
| Όνομα προϊόντων: | XH-H3003P12-B1a |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Πηγή τσιπ: | SMD3535 |
Πνευματικά αδιάβροχο IP67 LED Video Mesh DMX512 P62.5 DC12V RGB Εξωτερική ευέλικτη οθόνη LED Net
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Εφαρμογή: | Δείκτης με LED πλέγμα για κτίριο, διακόσμηση μέσων κτίριας |
Εξωτερική διαφήμιση IP67 LED Video Mesh P125 DC12V RGB Ευέλικτη οθόνη LED Net
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Πιξέλες: | P125 |

