Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1532 προϊόντα.
25mm Διαμέτρου LED Φώτα για Χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις, IP67 RGB Point Light Source Φώτα ράβδου
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Οδηγός LED 100W 200W 400W 600W 800W Ηλεκτρική πηγή για φώτα LED
| Όνομα αντικειμένων: | Τροφοδοσία |
|---|---|
| Αδιάβροχος: | IP67 |
| Αποτελεσματικότητα: | 85% |
Ηλεκτρική τροφοδοσία Αμβλύ 100W 200W 400W 600W LED Driver Αδιάβροχος Αδιάβροχος
| Αποτελεσματικότητα: | 85% |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις: | CE, Rohs |
| Συχνότητα εξόδου: | 50 ~ 60Hz |
Αδιάβροχος φακός PC αλουμινίου απορριμμάτων κύβων προβολέων IP65 των υπαίθριων οδηγήσεων εναλλασσόμενου ρεύματος 110V 220V
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος (ΚΔ): | 2700-6500K |
| Τάση εισαγωγής (Β): | Εναλλασσόμενο ρεύμα 85-265V |
Φωτιστικά ταινίας LED RGB 5V με έλεγχο μέσω εφαρμογής για διακόσμηση αυτοκινήτου, δωματίου, πάρτι, 60leds/m IP20/IP65/IP67/IP68
| LED ποσότητα: | 60LEDs/m |
|---|---|
| Τάξη IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Εξουσία: | 14.4W/M |
Φως λωρίδας LED 1800K-10000K Φως λωρίδας LED 12V 24V Φως ευέλικτης λωρίδας LED
| Τόπος origi: | Shenzhen, Κίνα |
|---|---|
| Φανό: | ABS, χαλκός |
| CRI (ra>): | 80 |
3000/4000/6000k Led Strip Light 5M/Roll 8MM Light Strip Smd 5054 Led Strip Light
| LED ποσότητα: | 60leds/m |
|---|---|
| Κλάση IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Εξουσία: | 60W / 5M, 12W / m |
Έξυπνη λωρίδα LED RGB Ip20 με αυτοκόλλητη βάση φωτεινές χορδές
| LED ποσότητα: | 60leds/m |
|---|---|
| Κλάση IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Εξουσία: | 14.4W/m |
Καλή ποιότητα 12V 24V 5054 SMD 5M λουρίδων οδηγήσεων εύκαμπτο ενιαίο οδηγημένο χρώμα φως ταινιών 300LED
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 60leds/m |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Δύναμη: | 60W / 5M, 12W/M |
WS2811 εύκαμπτο οδηγημένο φως σχοινιών χρώματος ονείρου λουρίδων προσπελάσιμο 5050 RGB 12V 24v 300LEDs
| Ποσότητα οδηγήσεων: | 60leds/m |
|---|---|
| Κατηγορία IP: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Δύναμη: | 14.4W/m |

