Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1532 προϊόντα.
Bluetooth Χριστουγεννιάτικο εξωτερικό διακοσμητικό φως 12 Volt RGB IC LED IP67 Αδιάβροχο μόνιμο διακοπές εξωτερικό φως
| Χρήση: | Φωτισμός δρόμων |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή: | 40lm |
Ποικιλία λειτουργίας Εξωτερικό φωτισμό διακοπών με 72pcs Προσαρμόσιμα κουτιά φωτισμού LED IP67 Αδιάβροχο
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Προσαρμόσιμα χονδρικά RGBW LED φώτα οροφής γωνία φωτισμού 160 βαθμών SMD5050 σημεία φώτα
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Ποσότητα LED: | 120 |
| Bulb Type: | LED |
Ενσωματωμένο γραμμικό φως LED για την κάλυψη των αναγκών διακοσμητικού φωτισμού διαδρόμου του καθιστικού
| Εφαρμογή: | Φωτισμός προσόφων κτιρίων, γέφυρα, διαφημιστική πινακίδα κλπ. |
|---|---|
| Κρί (α): | 85 |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
RGBW Προσαρμόσιμο 25mm SMD5050 LED φωτιστικό για εξωτερικό / εσωτερικό κτίριο ψυχαγωγίας
| Χρώμα: | ΡΓΜΒ |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Επιφανειακή ένωση |
| Χρήση: | Εξωτερικό/Εσωτερικό |
Επιφανειακή εγκατάσταση 24V 40lm LED φως για εξωτερική διακόσμηση
| LED Qty: | 1 Σημεία/τμήματα |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 160 μοίρες |
| Τύπος Led: | SMD 5050 |
IP68 Ανεμπόδιστο φωτισμό οροφών έξυπνα RGB εξωτερικά φώτα LED 1.5W Wattage διακόσμηση κήπου
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
|---|---|
| LED Qty: | 1 Σημεία/τμήματα |
| Διάμετρος: | 20 χιλιοστά |
Μακροχρόνια RGB εξωτερικά φώτα LED Φώτα οροφής IP68 Αδιάβροχα για εργασίες διακόσμησης κήπου Alexa Google
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
|---|---|
| LED Qty: | 1 Σημεία/τμήματα |
| Διάμετρος: | 20 χιλιοστά |
σύγχρονο αδιάβροχο IP67 12V vintage φράχτη εξωτερικό φωτισμό εξωτερική πύλη LED λαμπτήρα οροφής εξωτερικά φώτα τοίχων
| Δύναμη: | 0.4W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
12V 15M LED φώτα παγωτού Χριστούγεννα Φως Εξωτερική διακόσμηση Drop Led κουρτίνα String Φώτα Κήπος Οδός Eves
| Χρήση: | Φωτισμός δρόμων |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή: | 40lm |

