Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1533 προϊόντα.
Μόνιμα εξωτερικά RGBWIC LED Eave Lights Λειτουργεί με Alexa Google Home για το Halloween Διακόσμηση Χριστουγεννιάτικα φώτα
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Έξυπνο Χριστουγεννιάτικο φως LED μόνιμο φως, εξωτερικό φως LED φώτων Φως PC Shell κόλλα IP67 αδιάβροχο
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Διαρκής RGBIC LED μόνιμο φως για χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις PC Shell Glue LED QTY 1 LEDs / κομμάτια
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Rgbw Λευκό LED Μόνιμα εξωτερικά φώτα για διακόσμηση σπιτιού Eave Ip67
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Εξωτερικό σπίτι διακόσμηση οροφής Χριστουγεννιάτικο φως οροφές φωτισμός RGB για το σπίτι προμηθευτής LED χριστουγεννιάτικο φως
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Χριστουγεννιάτικο εξωτερικό διακοσμητικό φως 12 Volt RGB IC LED IP67 Αδιάβροχο μόνιμο διακοπτικό εξωτερικό φως
| Χρήση: | Φωτισμός δρόμων |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή: | 40lm |
Διακοσμητικό κτίριο 24V Στρογγυλό Σημείο Έξυπνο Φωτισμό Φωτισμός Διακοπών Ambilight 100ft RGBIC LED Μόνιμο Φως Φωτισμού
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Επιφανειακή ένωση |
| Χρώμα που δίνει το δείκτη: | 85 |
IP67 αδιάβροχο RGBW χρώματα έξυπνο φωνητικό έλεγχο οδήγησε μόνιμο εξωτερικό φως κρησφύγετου 24V
| Application: | Outdoor/Indoor |
|---|---|
| Usage: | Eaves Lighting |
| Product Type: | LED |
Ζεστή πώληση Χριστουγεννιάτικη διακοσμητική διακοπές Ip67 Αδιάβροχο Rgbic Led μόνιμο εξωτερικό String Point Eaves Φως
| Application: | Outdoor/Indoor |
|---|---|
| Usage: | Eaves Lighting |
| Product Type: | LED |
Φωτισμός διακοπών 12V RGBIC LED μόνιμο εξωτερικό
| Διάρκεια: | 15 μέτρα |
|---|---|
| Χρώμα που δίνει το δείκτη: | 85 |
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |

