Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1533 προϊόντα.
τετραγωνικό σχήμα Ηλιακό φράχτη Φως Νεροχύτη Διάδρομος Φως Εξωτερικό LED Διάδρομος Πύργοι Αυλή Βίλα Διακόσμηση Φωτισμός
| Τετάρτη: | 12V |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης: | Επιφανειακή ένωση |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
Έξυπνο φωτισμό οροφών RGBW APP έλεγχο 36LED διακοπές Διακόσμηση IP67 Αδιάβροχο LED Μόνιμο εξωτερικό φως οροφών
| Τύπος προϊόντος: | LED |
|---|---|
| Αριθμός φωτιστικών: | 36 |
| Εφαρμογή: | Εξωτερικό/Εσωτερικό |
Έξυπνο φωτισμό οροφών RGBW APP έλεγχο 36LED διακοπές Διακόσμηση IP67 Αδιάβροχο LED Μόνιμο εξωτερικό φως οροφών
| Τύπος προϊόντος: | LED |
|---|---|
| Αριθμός φωτιστικών: | 36 |
| Εφαρμογή: | Εξωτερικό/Εσωτερικό |
Χριστούγεννα λυχνάρια 1.5W IP67 RGBW εξωτερικά και εσωτερικά έξυπνα φώτα Led Eaves
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
IP68 RgbW Led Light Πάρτι Χριστουγεννιάτικα Φώτα Εξωτερικά Αδιάβροχα Θέματα Διακοπών Φωτισμοί
| Δύναμη: | 1.5W |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
| Υλικό: | PC Σκηνή+κόλλα |
Εξωτερική χριστουγεννιάτικη διακόσμηση 160 Led RGBW SMD5050 Eave φώτα με τηλεχειριστήριο
| Φωτεινή ροή: | 12lm |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
| Τύπος προϊόντος: | Φώτα με LED |
6pcs SMD3535 Dmx Control RGB IP68 Πλήρες Χρώμα Ψηφιακό Rgb LED Μοντέλο Πιξέλων Φως Για Εξωτερικό Φώτο
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Ηλεκτρονικά φώτα LED με διάμετρο 30 mm
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Εξωτερικό Rgb rgbw LED Dot Module 30MM Ip67 Ψηφιακό Αδιάβροχο LED Point Pixel Light
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Ο τύπος 12MM σφαιρών οδήγησε το εικονοκύτταρο, φως σειράς Pxiel των RGB πλήρων οδηγήσεων χρώματος F8 DC05V
| Τάση εισόδου: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Πηγή Lighing: | Epistar |

