Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1533 προϊόντα.
Εικονοκύτταρα των πλήρων οδηγήσεων χρώματος σφαιρών DMX υπαίθριων ψηφιακών rgb 12mm CE διαμέτρων, ROHS
| Δύναμη: | 0.3W |
|---|---|
| Πηγή Lighing: | Epistar |
| Χρώμα: | RGB |
Το φασόλι 12mm RGB WS2811 το 1903 ψηφιακό εικονοκύτταρο DC5V θαύματος 0.3W οδήγησε το φως εικονοκυττάρου για τη διακόσμηση Χριστουγέννων
| Colo: | Πλήρες χρώμα |
|---|---|
| Tem: | Ακρυλικό οδηγημένο Backlight |
| Τάση: | DC5V/12V |
IP65 ενότητα 70*13MM ενιαίο χρώμα SMD2835 εγχύσεων των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων DC12V 1.2W
| Διασκεδασμός δύναμης: | 1.2W |
|---|---|
| Πρότυπο: | Xh-MZ7013 |
| Βαθμός IP: | IP65 |
Εξωτερικό φωτισμό κτιρίων 40mm Pixel Module Point Light με LED Permanent Bulb Source Lamp και προαιρετική διαφανή μάσκα
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.2w |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Λαμπτήρας εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων Epistar 160° 100LM/W SMD5050
| ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ QTY: | 3pcs 5050SMD |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| Τσιπ: | Epistar |
IP67 αδιάβροχο SPI των RGB 12MM οδηγήσεων εικονοκυττάρου θαύματος φως εικονοκυττάρου φασολιών 5V οδηγημένο 12V
| Τάση εργασίας: | DC5V 12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
Ελαφρύς DMX512 των οδηγήσεων φασολιών θαύματος έλεγχος RGB IP67 DC12V 0.3W εικονοκυττάρου αδιάβροχος
| Ονομασία προϊόντος: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Εξουσία: | 0,3W |
Έξυπνος έλεγχος RGBW DC12V 0.3W εικονοκυττάρου DMX512 των οδηγήσεων φασολιών IP67 θαύματος αδιάβροχος
| Ονομασία προϊόντος: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Εξουσία: | 0,3W |
IP67 στεγανοποιήστε το φως 6898 RGB φασόλι 5V 12V εικονοκυττάρου των οδηγήσεων 12MM θαύματος
| Τάση εργασίας: | DC5V 12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
Miracle Bean μονόχρωμο 9mm μπλε smd5050 αδιάβροχο φως pixel LED για εξωτερική διακοσμητική οθόνη
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20°C-60°C |
|---|---|
| Χρήση: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
| Σχήμα: | Γύρω |

