Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1533 προϊόντα.
Φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων φασολιών F5 DC5V IP67 12lm 9mm Epistar θαύματος για το σημάδι
| Γωνία ακτίνων: | 120 βαθμός |
|---|---|
| Τύπος οδηγήσεων: | F5 |
| Χρώμα: | Ενιαίο χρώμα |
20mm οδήγησαν ελεγχόμενο DMX512 IP67 Artnet φω'των οδηγημένο φως εικονοκύτταρο εικονοκυττάρου σημείου μητρών το λογισμικό οδηγημένο DC5V
| Προαιρετικά εξαρτήματα: | Ελαφριά μάσκα υδρονέφωσης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -40℃-60℃ |
Υπαίθρια πρόσοψη προγραμματισμού φωτισμός IP67 εικονοκύτταρο 30mm φως εικονοκυττάρου 5050 3535 RGB οδηγήσεων
| Προαιρετικά εξαρτήματα: | Βαθιά μάσκα υδρονέφωσης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |
SMD5630 ενιαίο χρώμα IP65 DC12V 90 ενότητας εγχύσεων των οδηγήσεων - υπαίθριος αδιάβροχος 100LM 0.72W
| Πρότυπο: | 7612-5630-0.72W |
|---|---|
| Διασκεδασμός δύναμης: | 0.72W |
| Βαθμός IP: | IP65 |
Οδηγημένο σημείο ελαφρύ αδιάβροχο SMD3535 25mm εικονοκυττάρου IP67 0.3W RGB φασόλι θαύματος
| όνομα: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25mm |
| Υλικό: | PC unti-UV |
Το RGB φασόλι θαύματος οδήγησε το ελαφρύ αδιάβροχο IP67 0.75W SMD3535 εικονοκυττάρου ολοκληρωμένο κύκλωμα 8516 25mm σημείου
| Όνομα: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25mm |
| Υλικό: | PC unti-UV |
σημείο ελαφρύ αδιάβροχο IP67 0.75W SMD3535 εικονοκυττάρου 25mm RGB οδηγημένο
| όνομα: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25mm |
| Υλικό: | PC unti-UV |
Στεγανοποιήστε το σημείο ελαφρύ IP67 0.75W DC12V SMD3535 30mm 30000H εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων RGB
| Όνομα προϊόντων: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μήκος: | 30mm |
| Υλικό: | PC unti-UV |
Πλήρως αδιάβροχη RGB οδηγημένη πηγή σημείου IP67 1.5W SMD3535 40mm εικονοκυττάρου για την οικοδόμηση
| Τύπος: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.2W |
| Τάση: | DC24V |
Υπαίθρια RGB οδηγημένη πηγή ελαφρύ πλήρως αδιάβροχο IP67 1.5W DC24V SMD3535 50mm σημείου εικονοκυττάρου
| Όνομα: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Τάση: | DC24V |

