Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1533 προϊόντα.
Φως εικονοκυττάρου των πράσινων οδηγήσεων Epistar DC05V F5 για το γράμμα CE ROHS καναλιών των οδηγήσεων
| Σχήμα: | Xh-HD0901MG12 |
|---|---|
| LED: | F5 |
| Χρώμα: | Πράσινο |
Φως εικονοκυττάρου των RGB οδηγήσεων
| οδηγημένος qty: | 3pcs 5050SMD |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB πλήρες χρώμα |
| μάρκα: | Epistar |
DC12V αδιάβροχη οδηγημένη ελαφριά ενότητα Smd2835 71mm ενιαία έγχυση Backlight χρώματος Ip65 1W
| Στοιχείο: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 71mm |
| Δύναμη: | Ενιαίο χρώμα |
Πολυχρωματικό 30mm γέφυρα διακοσμητικό φως LED Pixel DC 24V, RGB LED Pixel αδιάβροχο 1.5w για εξωτερική διακόσμηση
| Γωνία: | 120 |
|---|---|
| Πηγή φωτός LED: | SMD3535 |
| Ποσοστό ΠΕ: | εξωτερικό IP67 |
Το θαύμα φασόλι 12MM RGB συνεχές ρεύμα 5V 0.3W εικονοκυττάρου 6898 οδηγήσεων ολοκληρωμένου κυκλώματος στεγανοποιεί IP67 για την επιστολή καναλιών
| Τάση: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
Φασόλι 12mm θαύματος αδιάβροχο ενιαίο οδηγημένο χρώμα εικονοκύτταρο IP67 για τα χριστουγεννιάτικα δέντρα
| Εφαρμογή: | Χριστουγεννιάτικα δέντρα, επιστολή καναλιών διαφήμισης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.12W-0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
Το φασόλι Ucs1903 12mm IP67 θαύματος στεγανοποιεί την ενιαία εφαρμογή διαφήμισης χρώματος μεγέθους 0.12w εικονοκυττάρου 12V των οδηγήσεων 12MM
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.3w |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Θαύματος ελαφρύ DC5V 12mm F8 IP67 φασολιών θερμό άσπρο αδιάβροχο οδηγημένο υλικό κόλλας PVC Shell εικονοκυττάρου
| Τάση: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.15W |
| Προστασία: | IP67 |
Το λούνα παρκ 12V 5V οδήγησε το ελαφρύ 0.3W RGB WS2811 το 1903 ψηφιακό εικονοκύτταρο εικονοκυττάρου για τα Χριστούγεννα
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση, KTV, οθόνη επίδειξης των οδηγήσεων, χρωματισμένη οθόνη |
|---|---|
| Οδηγημένος τύπος: | F8 εικονοκύτταρο των οδηγήσεων |
| Τάση: | DC5V/12V |
Αδιάβροχη επίδειξη 256w/m2 τοίχων SMD3535 οδηγημένη 5500cd/m2 τηλεοπτική
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Μέγεθος επιτροπής: | Προσαρμοσμένος |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα RGB |

