Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1533 προϊόντα.
Πίσσα 30mm εικονοκυττάρου οθόνη πλέγματος των μαλακών οδηγήσεων επίδειξης κουρτινών των οδηγήσεων 40mm 50mm υπαίθρια
| Μάρκα: | miracle bean |
|---|---|
| Μέγεθος επιτροπής: | Προσαρμοσμένος |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα RGB |
Σημείο ελαφρύ DC12V 0.75W 30mm ενιαίο χρώμα SMD3535 των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων IP67
| Όνομα προϊόντων: | G36003P12V5.1 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| Δύναμη: | 0.75W |
Προσαρμοσμένο P50 P62.5 P83.3 Διαφανές LED Mesh εξωτερική μονάδα πλέγματος οθόνης
| Προϊόν: | οδηγημένη κραυγή επίδειξης |
|---|---|
| Έλεγχος: | DMX512 |
| Μέγεθος: | 25mm/PCS |
Η πινακίδα DC5V 9mm φασολιών θαύματος οδήγησε το εικονοκύτταρο ελαφρύ IP67 αδιάβροχο 0.15W
| Τάση εργασίας: | DC5V |
|---|---|
| Προστασία: | IP67 |
| Χρώμα: | Άσπρος |
DC15V σημείο ελαφρύ IP67 1W RGB SMD3535 40mm των οδηγήσεων υπαίθριο αδιάβροχο φως εικονοκυττάρου
| Όνομα προϊόντων: | XH4004P15V4.0 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Δύναμη: | 1W |
Φω'τα Rgb DMX512 DC12v 0.3w εικονοκυττάρου των οδηγήσεων IP67 12MM για την πινακίδα
| Όνομα προϊόντων:: | Οδηγημένη σειρά |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃): | -40 - 60 |
| Υλικό σώματος: | PC |
Μονόχρωμη εξωτερική αδιάβροχη πηγή φωτισμού LED 25mm IP67 για κτίρια
| Πρότυπο προϊόντος: | XH-H2501M12 |
|---|---|
| Χρώμα: | μονόχρωμο |
| μέγεθος: | 25*15.05mm |
Μυστήριο φασόλι LED Χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις LED Point Light Ενιαίο χρώμα LED Pixel Light
| Μέγεθος: | 9 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD2525 |
| Εργασιακή τάση: | DC12V |
48pcs RGB διευκρινίσιμες LED φώτα pixel String Αδιάβροχα για χριστουγεννιάτικο δέντρο
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Το φασόλι EPISTAR IP67 12V 0.15W 9mm θαύματος οδήγησε τα φω'τα σειράς εικονοκυττάρου
| Εγκατάσταση: | Τρυπώντας με τρυπάνι τρύπες |
|---|---|
| Κώδικας HS: | 9405409000 |
| Εκπομπή του χρώματος: | R/G/B/W/Y |

