Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1537 προϊόντα.
Χριστουγεννιάτικο φως LED 30mm RGB
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Αδιάβροχο SMD3535 PC Profile 1.5W DMX512 LED Pixel Light για το κτίριο Bridge Point Lighting
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Μόνιμο Αλουμίνιο Τρόπος RGB 30mm 24V LED φωτιστικά Pixel για εξωτερική διακοπτική διακόσμηση IP67
| Κατηγορία ισχύος: | 0.75W |
|---|---|
| Εποχή ζωής: | 50Χιλιάδες ώρες |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -20℃-80℃ |
ο υπαίθριος φωτισμός 0.8w 1800-6500K SMD3535 12V IP67 οδήγησε το φως σημείων εικονοκυττάρου με αδιάβροχο
| Προαιρετικά εξαρτήματα: | Βαθιά μάσκα υδρονέφωσης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -40℃-60℃ |
SMD5050 οδηγημένο ελαφρύ DC5V DMX512 πλήρες χρώμα IP67 εικονοκυττάρου αδιάβροχο για τη ημέρα των Χριστουγέννων
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Ελαφριά μάσκα υδρονέφωσης |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.3W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Αρχιτεκτονικά DMX512 Rgb οδηγημένα φω'τα IP67 εικονοκυττάρου γεφυρών αδιάβροχα
| Έλεγχος: | DMX512 |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | 3in1 SMD3535*3 |
| Δύναμη: | 0.8W ανά φως |
εικονοκύτταρο ελαφρύ RGB αδιάβροχο IP67 0.3W 12V σημείου 12mm μικρό οδηγημένο
| όνομα προϊόντων: | μικρό οδηγημένο φως σημείου |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος: | 12MM |
Ελαφρύ αδιάβροχο IP67 SMD5050 20mm DC05V των υπαίθριων RGB οδηγήσεων φασόλι θαύματος εικονοκυττάρου
| Όνομα: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 20mm |
| Υλικό: | PC unti-UV |
Ελαφρύ αδιάβροχο IP67 SMD2835 30mm 6500K εικονοκυττάρου των οδηγήσεων DC12V 0.6W PC σημείου αντι - UV
| Όνομα: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 30mm |
| Υλικό: | PC unti-UV |
Των πλήρως σημείο ελαφρύ IP67 DC24V 100mm εικονοκυττάρου αδιάβροχων οδηγήσεων RGB φασόλι θαύματος SMD3535
| Όνομα: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100mm |
| Υλικό: | PC unti-UV |

