Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1534 προϊόντα.
P62.5 Dmx512 Οθόνη φωτεινής πηγής LED σημείου ελέγχου Οθόνη διαφήμισης
| Διάμετρος εικονοκυττάρου: | 62.5mm |
|---|---|
| Φωτισμός: | 4500cd |
| Χρήση: | Εξωτερική οθόνη με LED |
Εξωτερική οθόνη διαφάνειας LED P167 Πλήρης έγχρωμη διαφημιστική οθόνη με έλεγχο DMX512
| εικονοκύτταρο που οδηγείται: | 3led |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | DMX512 |
| Τοποθεσία χρήσης: | Εξωτερικά |
Δείκτης διαφημιστικής πλέξης ελέγχου DMX512 πλήρους χρώματος τύπου LED SMD3535 με βαθμό IP67
| Τύπος Led: | SMD3535 |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα: | Προσαρμόστε |
| Πηγή φωτός: | LED |
P125 Εξωτερική οθόνη οθόνης με LED Mesh Διακόσμηση εμπορικού κέντρου Διαφημιστική οθόνη SMD3535
| Πρότυπο προϊόντος: | ΧΧ-ΧΧ3003Π12 ((RGB) -P125 |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | DMX512 |
| Βλέποντας ANG: | 160° |
RGB Full-Color DMX512 Control LED Point Light Source Screen για προϊόν διακόσμησης
| Τοποθεσία χρήσης: | Εξωτερικά |
|---|---|
| Γωνία θέασης: | 160° |
| Σύστημα ελέγχου: | DMX512 |
Υδατοασφαλής οθόνη πλέγματος LED για εσωτερικές διαφημιστικές οθόνες
| Τετάρτη: | 12V συνεχής |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Σύστημα ελέγχου: | Αστέρι Nova |
160° Σκηνή φωτεινής γωνίας SMD 5050 LED Mesh για μόνιμη προσαρμοσμένη εξωτερική διαφήμιση
| Life Span: | 30000 |
|---|---|
| Led Type: | SMD 5050 |
| Control: | DMX512 |
Εξωτερική προγραμματισμένη 50MM LED πηγή φωτός σημεία Milky Cover 24V Rgb Led Pixel Light
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Πλήρως χρωματιστό LED σημείο φωτός 12V RGB Υψηλής απόδοσης LED φωτός Pixel PC κόλλα σώμα λάμπας
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Εξωτερική διακόσμηση σπιτιού 12V RGB LED Point Pixel Lights με αδιάβροχο σχεδιασμό και λειτουργία διευθύνσεως
| Τύπος στοιχείου: | Πηγή φωτός σημείου |
|---|---|
| Εκπομπή χρώματος: | RGB πολυ χρώματα |
| Είδος: | 30mm LED φωτεινό Pixel |

