Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1534 προϊόντα.
Το ελαφρύ ενιαίο χρώμα 9mm εικονοκυττάρου των οδηγήσεων DC12V 0.2W IP67 εξέθεσε τη σειρά για το χριστουγεννιάτικο δέντρο
| Προϊόν: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Χρώμα: | 2700K-7000K |
| Δύναμη: | 0,2W |
Εξωτερική Μηχανική DMX512 DC24V 6PCS φασόλια LEDS 12MM RGB Point Light Source Pixel Light για τις γιορτές των Χριστουγέννων
| Γωνία δέσμης: | 120° |
|---|---|
| CRI: | Ra>80 |
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
Ονομασία της εταιρείας:
| Ονομασία: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 25 χιλιοστά |
| Υλικό: | PC unti-UV |
πλήρως αδιάβροχο IP67 1.5W DC24V SMD3535 40mm RGB led pixel point source light και διαφημιστικά εξωτερικά φώτα
| Τύπος: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.2W |
| Τετάρτη: | DC24V |
40mm DC24v Εξωτερικό LED Pixel Dots Dmx LED Dot Light για το κτίριο προσώπου
| Προαιρετικά εξαρτήματα: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Υψηλής ποιότητας εξωτερικό IP67 αδιάβροχο μονόχρωμα 0.2W Led DC 12V 9mm LED Pixel Light
| Πρότυπο προϊόντος: | HD0901MG12 |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.2W |
| Τετάρτη: | DC12V |
IP67 Dmx512 Ελέγχου Χρώματος LED Σημείο Φωτός Ηλιακής Πηγής Εικονικής Εικόνας
| Διάμετρος εικονοκυττάρου: | 50 χιλιοστά |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | LED |
| Κατηγορία IP: | Διάκριση IP67 |
Φωτεινή γωνία 160 μοίρες LED σημείο φωτεινής πηγής οθόνης DMX512 Ελέγχου για οθόνη LED Scream
| Έλεγχος: | DMX512 |
|---|---|
| Πιξέλες: | P62.5 |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP67 |
Διαφημιστική οθόνη φωτεινής πηγής LED DMX512 Ελέγχου οθόνης LED Scream SMD3535
| Κατηγορία ισχύος: | 300w |
|---|---|
| Φωτισμός: | 500cd |
| πυκνότητα των pixel: | Προσαρμόσιμη |
Πηγή φωτισμού εξωτερικού σημείου για διαφήμιση Χριστουγεννιάτικου εμπορικού κέντρου
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C~+60°C |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | Διάκριση IP67 |
| Πιξέλες: | P50 |

