Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1537 προϊόντα.
Φωτιστικά σημείων LED RGB 12V αδιάβροχα εξωτερικού χώρου με διεύθυνση, 30mm γωνία θέασης 120° για διακόσμηση σπιτιού
| Τύπος Είδους: | Πηγή φωτός σημείου |
|---|---|
| Εκπομπή χρώματος: | RGB πολυ χρώματα |
| Είδος: | 30mm LED φωτεινό Pixel |
RGB Pixel Εξωτερικό Αδιάβροχο LED Point Light PC Shell Μόνιμα Χριστούγεννα Φώτα Για Τοπίο
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Μάσκα βαθιάς ομίχλης |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
50MM Rgb Dot Pixel Dc24v Εξωτερική πρόσοψη κτιρίου Led Point Dmx Pixel Led Dot Light
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Εξουσία: | 1,5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
Μόνιμα χριστουγεννιάτικα φώτα 30mm RGBW LED Pixel Light Εξωτερικό Αδιάβροχο Pixel Led Point Pight
| Εφαρμογή: | Μηχανική τοπίου και φωτισμού |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.8W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40 ℃ -60 ℃ |
το φως εικονοκυττάρου των οδηγήσεων 9mm, DC12V 0.2W στεγανοποιεί ελαφρύ IP67 SMD2025 των οδηγήσεων
| Τύπος προϊόντων: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.2W |
| Βολτ εργασίας: | DC12V |
Φω'τα DC5V 0,3 εικονοκυττάρου των πλήρων οδηγήσεων χρώματος RGB φωτεινή ένταση Wattage 3500mcd
| Τάση εργασίας: | DC05V |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Προστασία: | IP67 |
Ελαφρύ υπαίθριο SMD2835 12V 0,5 οδηγήσεων Watt ενιαίο χρώμα σημείου 2 έτη εξουσιοδότησης
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Το χρώμα της Shell είναι σύμφωνο με το ελαφρύ χρώμα |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
IP67 0.8w οδήγησε το ελαφρύ SMD3535 12v RGB χρώμα ανώτατων σημείων για την υπαίθρια διακόσμηση
| Προαιρετικά Εξαρτήματα: | Διαφανής μάσκα, μάσκα πλέγματος |
|---|---|
| Εξουσία: | 0.8w |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Ελαφρύ υπαίθριο IP67 DC12V 0.6W των αδιάβροχων οδηγήσεων ενιαίο χρώμα σημείου
| Ονομασία προϊόντος: | XH3003M12V2.0 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Εξουσία: | 0,6W |
Σημείο ελαφρύ IP67 DC12V 0.75W RGB SMD3535 των υπαίθριων οδηγήσεων αδιάβροχο
| Ονομασία προϊόντος: | XH3003P12V3.1 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | διαφήμιση |
| Εξουσία: | 0,75 W |

