Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1534 προϊόντα.
Ελαφρύ φασόλι αδιάβροχο IP67 0.75W DC9V DMX512 θαύματος σημείου των υπαίθριων RGB οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντων: | XH-H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |
IP67 0.3W στεγανοποιεί το σημείο ελαφρύ DC12V Smd3535 6500K 25mm των οδηγήσεων υπαίθριο
| Όνομα προϊόντων: | H2501M12V1.0 |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |
| Τάση: | DC12V |
Ελαφρύ υπαίθριο αδιάβροχο IP67 1.2W Smd2835 DC24V 50mm των ενιαίων χρώματος οδηγήσεων σημείου
| Όνομα προϊόντων: | Z5012M24V1.0 |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.2W |
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
Σημείο ελαφρύ 1.5W Smd5050 DC24V 50mm των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων IP67 RGB DMX512
| Όνομα προϊόντων: | Z5006P24V1.0 |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Χρώμα: | RGB |
Διαφανής οθόνη πινέλας 20 mm Αδιάβροχη εξωτερική προγραμματιζόμενη οθόνη κουρτίνας LED
| Ονομασία: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Υλικό: | PC unti-UV |
Φώτα LED πόντους τιμή εργοστασίου IP67 εξωτερική αδιάβροχη 512 RGBpoint διακοπές Χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις φώτα LED pixel
| Ονομασία του προϊόντος: | Φως σημείου οδηγήσεων |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 120° |
| ΚΡΙ: | Ra>80 |
Ζεστές πωλήσεις καθαρό κάλυμμα παγωμένο λευκό κάλυμμα 63mm διασκέδαση οδήγηση LED φωτιστικά pixel φωτιστικά pixel 12VDC για τα φώτα του πάρκου διασκέδασης
| Εφαρμογή: | Αρχική / Γραφείο / Εξωτερικό |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου: | Απόσταση ελέγχου/επικοινωνία με το άγγιγμα |
| Εποχή ζωής: | 30.000 ώρες |
Μόνιμα εξωτερικά διακοσμητικά φώτα διακοπών rgbic DC5V μέδουσες μόνιμο χριστουγεννιάτικο φως εξωτερικά led pixel strings
| Κατηγορία ισχύος: | 0.2W |
|---|---|
| διάμετρος προϊόντων: | 9 χιλιοστά |
| Tem: | Ακρυλικό φως φώτων |
18lm 0,75w εξωτερικό αδιάβροχο χρώμα 12v pixel σημείο φωτεινής πηγής διακοσμητική λάμπα για κτίρια χώρων ψυχαγωγίας
| Diameter: | 30mm |
|---|---|
| Control Mode: | DMX512 |
| Chip Source: | SMD3535 |
50 mm διάμετρος πηγή φωτός κόκκινο πράσινο μπλε μονόχρωμα 24V εξωτερικό μόνιμο φωτισμό με pixel
| Βάρος: | 0.025kg |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2000K-6500K |
| Τετάρτη: | 24V |

