Όλα τα Προϊόντα
-
οδηγημένη ελαφριά ενότητα
-
Οδηγημένο φως λουρίδων
-
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος των αδιάβροχων οδηγήσεων
-
Φώτα LED διασκέδασης
-
Φώτα LED
-
οδηγημένο φως σημείου
-
Πηγή φωτεινής ακτίνας LED
-
Εικονοκύτταρο των τετραγωνικών οδηγήσεων
-
Ευέλικτη οθόνη με πλέγμα LED
-
Κουρτίνα πλέγματος οδηγήσεων
-
Διαφανής οθόνη ταινίας LED
-
Εικονική οθόνη πλέγματος LED
-
οδηγημένες γραμμικές λουρίδες φωτισμού
-
Οδήγησε φως Pixel
-
οδηγημένο επίκεντρο
-
οδηγημένος downlights
-
Φως LED σιδηροδρόμου
-
Δανιήλη παροχή ηλεκτρικού ρεύματός σας είναι πραγματικά καλή, θα επιθυμούσα να χτίσω μια μακροπρόθεσμη συνεργασία με την επιχείρησή σας. -
TonyΣυμπαθώ τα φω'τα εικονοκυττάρου σας, και τις ευχαριστίες για σας που έχετε τον καλό μηχανικό για να κάνω τη ζωτικότητα. Κρατήστε επάνω -
ShallyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI… -
ShatyΠριν από αγόρασε ένα ζευγάρι των παρόμοιων τετραγωνικών επικεφαλής μποτών, το winterappearance είναι πολύ υψηλό, επειδή είναι πάρα πολύ καλό για να ταιριάξει με, φθαρμένο τώρα, να αγοράσει τις μπότες θα συγχρονίσει ένα τέτοιο ύφος, αυτά τα WI…
λέξεις-κλειδιά [ pixel led module ] Αντιστοιχία 1534 προϊόντα.
Υψηλό RGB συνεχές ρεύμα 5V λαμπών φωτός SMD3535 0.3w DMX512 σημείων φωτεινότητας εσωτερικό ανθεκτικό
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διαφανή μάσκα, μάσκα με δίχτυ, ηλιακή σκιά |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
SMD5050 ελαφρύ υπαίθριο αδιάβροχο IP67 DC12V 0.4W RGBW των οδηγήσεων σημείου
| Όνομα προϊόντων: | G2001P05V1.5 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| Δύναμη: | 0.4W |
IP67 σημείο ελαφρύ αδιάβροχο DMX512 DC24V 2W 30mm SMD3535 των υπαίθριων οδηγήσεων RGBW
| Όνομα προϊόντων: | Xh-K3003P24 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| Δύναμη: | 2W |
σημείο ελαφρύ RGB DMX512 αδιάβροχο SMD3535 IP67 DC5V 0.3W των υπαίθριων οδηγήσεων 25mm
| Όνομα προϊόντων: | XH-H2501P05 V1.0 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διαφήμιση |
| περιβαλλοντική θερμοκρασία: | -40℃-60℃ |
Σημείο ελαφρύ IP67 0.75W DC12V DMX512 SMD3535 των υπαίθριων αδιάβροχων RGB οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντων: | XH-H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Πηγή φωτός οδηγήσεων: | SMD3535 |
| Διάσταση: | 25mm |
Εξωτερική ευέλικτη διαφανής οθόνη με πινέλα με εικονοστοιχεία LED Full Color p50/p62.5/p83p100 Light Net Video Curtain Display
| όνομα: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Δύναμη: | 80/100W |
| Τάση: | DC12V |
Καλή τιμή νέου σχεδιασμού dc05v διαμέτρου rgb σημείο ελέγχου χαλκού 12mm led σημείο φως για εξωτερικούς χώρους
| Ονομασία: | οδηγημένο φως εικονοκυττάρου |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.3W |
| Χρώμα: | RGB |
P50 P62.5 P125 Pixels RGB LED Mesh Screen Αδιάβροχο εσωτερικό / εξωτερικό φωτισμό τοπίου
| Ονομασία: | Διχτυωτή οθόνη LED |
|---|---|
| Τετάρτη: | DC12V |
| Υλικό: | PC unti-UV |
Αδιάβροχο 30MM Led Point Light Για εξωτερική διακόσμηση Προαιρετικά αξεσουάρ Μάσκα
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |
Εξωτερικό Ανερόπλεκτο LED Point Light με χρώμα RGB και προαιρετική διαφανή μάσκα 30MM
| Προαιρετικά αξεσουάρ: | Διάφανη μάσκα, διχτυωτή μάσκα |
|---|---|
| Δύναμη: | 1.5W |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -40℃-60℃ |

